GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 5
Celkově: 951722
Měsíčně: 12961
Denně: 481

Městské mýty

20. 12. 2013
Obecné

Na internetu v GTA 4 můžete narazit na hodně zajímavé věci. Objevuje se zde i záhadný článek, který pojednává o "mýtech kazících imidž" města Liberty City.

Záhada Městské mýty

clanek.jpg

Typ Internetový článek o mýtech v Liberty City
Výskyt Internet, www.libertytreeonline.com, GTA 4
Chování Internetový článek
Existence

P O T V R Z E N Á

PRAVDĚPODOBNÁ

NEOVĚŘENÁ

NEPRAVDĚPODOBNÁ

VYVRÁCENÁ

Článek

V onom podivném internetovém článku se píše o velice zajímavých věcech, které vás okamžitě nadchnou k pátrání po záhadách v GTA 4. Tyto věci ale také mohou být pouhými odkazy na záhady z jiných GTA. Po textuře UFA před hospůdkou Lil'Probe Inn v GTA San Andreas se jedná o další oficiální důkaz záhad ve hrách GTA přímo od výrobce hry.

clanek.jpg

Obsah

1. Mrtvé hvězdy pop music (odkaz na Elvise Zombieho v novinách z GTA 3 a GTA Vice City)

2. Obludy a obří aligátoři (mýtusy, které by se měly v kanalizacích Liberty City skutečně objevovat)

Video (TheseMyths)

3. Tajná města (odkaz na město duchů v GTA 3 a na Liberty City v matrixu hry GTA San Andreas).

4. Nepřemožitelní zločinci (odkaz např. na Leatherface).

5. Drogy způsobující rozšíření nepokojů v myslích šílených obyvatelů (odkaz na zombie a Zombotech v GTA San Andreas).

6. Muž, kterému něco nalili do nápoje a kterému byla poté odcizena ledvina, což se ukázalo jako nepodložené (odkaz na doktora v GTA 4).

7. Obří velryba v Middle Parku (velice zajímavá a nepravděpodobná poznámka, jelikož je všemi badately zpochybňováno, že by v mělkém rybníčku se sladkou vodou v Middle Parku mohla plavat obří mořská velryba).

Poznámka

Na začátku článku se nachází část věty "Neustále kachny o...". Novinářská kachna je označení pro neověřenou, skandální a často i nepravdivou zprávu. Je tedy článek a záhady v něm obsažené založeny na faktech, nebo se jedná pouze o výmysly obyvatelů Liberty City ?

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička