GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 7
Celkově: 951705
Měsíčně: 12952
Denně: 478

Most sebevrahů

20. 12. 2013
Obecné

Leaper's Bridge, někdy také jako "Most sebevrahů", je nejkratší most v Liberty City, který spojuje Algonquin s Colony Islandem a který je také často spojován se sebevražednými chodci.

Záhada Most sebevrahů

leaper-s-bridge.jpg

Typ Nejkratší most v Liberty City, stále rekordman sebevražd
Výskyt Leaper's Bridge, Colony Island, GTA 4
Chování Most
Existence

P O T V R Z E N Á

PRAVDĚPODOBNÁ

NEOVĚŘENÁ

NEPRAVDĚPODOBNÁ

VYVRÁCENÁ

Popis

Již z názvu samotného mostu si dokážeme odvodit: leap - skočit (+er = skákač/skokan), bridge - most. Dalo by se tedy říct, že se v češtině nazývá jako "Most skákačů". Proč je ale vlastně Leaper's Bridge takto pojmenovaný ? Podle všech badatelů má na tomto mostě docházet k sebevražedným skokům chodců do vody.

leaper-s-bridge.jpg

Mapa

leaper-s-bridge.jpg

Důkazy

1. Jakmile poletíte v helikoptéře při vyhlídkovém letu s Helitour nad Leaper's Bridge, pilot řekne: "Leaper's Bridge, stále rekordmanem sebevražd!".

Spojitosti

1. Leaper's Bridge by se měl ve skutečnosti inspirovat mostem George Washingtona v New Yorku, kde dochází v průměru asi k 10 vraždám ročně. Leaper's Bridge vede přes řeku Humboldt. George Washington Bridge zase přes řeku Hudson. Podobnost názvu těchto dvou řek je opravdu veliká. Vzhledem k umístění těchto dvou mostů v Liberty City a v New Yorku se ale velice liší.

Teorie

1. Pokud by se zde sebevraždy opravdu odehrávaly, mohlo by to být zapříčiněno pouze chybnými trajektoriemi chodců.

2. Badatelé podezírají ducha z blízké opuštěné nemocnice, který by měl podle legendy nutit obyčejné chodce ke skoku z mostu.

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička