GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 3
Celkově: 975539
Měsíčně: 11929
Denně: 301

Platypus

20. 12. 2013
Obecné

Platypus je populární záhada v GTA 4. Jedná se o nákladní loď pojmenovanou "Platypus", která kotví v East Hooku v západním Brokeru. Tato loď doveze na začátku hry do Liberty City mnoho přistěhovalců ze všech koutů světa (včetně Nica).

Záhada Platypus

platypus.jpg

Typ Loď spojená s podivným zmizením její posádky
Výskyt East Hook, Broker, GTA 4
Chování Loď
Existence

P O T V R Z E N Á

PRAVDĚPODOBNÁ

NEOVĚŘENÁ

NEPRAVDĚPODOBNÁ

VYVRÁCENÁ

Platypus

platypus.jpg

Mapa

platypus.jpg

Podivný článek

Dle jednoho internetového článku na www.libertycitytreeonline.com měla celá posádka včetně kapitána krátce po vylodění zmizetV tomto článku se píše o již zmíněném kapitánovi, který byl nalezen v pořádku a to hned v přístavu, ale po zbytku posádky nezbyla ani stopa. Jeden ze členů posádky, Dave Bosoy, to údajně přehnal se sadomasochizmem a byl nalezen mrtvý, oblečený v plenkách v moři (na tuto postavu také narazíte hned v začáteční cutscéně na lodi). Kam se ale vytratil zbytek posádky ? Co tedy ještě můžeme čekat ohledně této záhady ?

clanek---platypus.jpg

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička