GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 4
Celkově: 927058
Měsíčně: 12489
Denně: 488

Atlantis

20. 12. 2013
Obecné

Podmořské město Atlantis, nebo-li "Ztracený svět", je poměrně nová populární záhada v GTA 5.

Záhada Atlantis

atlantis.jpg

Typ Podmořský ztracený svět
Výskyt Dna moří, GTA 5
Chování Město
Existence

POTVRZENÁ

PRAVDĚPODOBNÁ

N E O V Ě Ř E N Á

NEPRAVDĚPODOBNÁ

VYVRÁCENÁ

Vznik mýtu

Tento mýtus se začal odvíjet z oficiálních herních fotografií od Rockstar Games. Časem se totiž objevily nové originální fotky, kde se např. potápí Trevor apod. V pozadí byly vždy nějaké vraky lodí, jeřábů nebo průmyslových strojů. Hráči tedy začali věřit, že se pod mořem opravdu ukrývá nějaké ztracené město. Jediný háček byl ale v tom, že během misí ve hře bohužel zničíte nějaké jeřáby a průmyslové stroje, které poté skončí v moři, a proto je legenda o ztraceném městu nepříliš pravděpodobná. Na následující fotografii jsou zachyceny právě tyto vraky jeřábů a dalších objektů. O podmořské město ale bohužel nejde.

atlantis.jpg

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička