GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 8
Celkově: 953226
Měsíčně: 13384
Denně: 506

Čísla 69

20. 12. 2013
Obecné

Ve hrách série Grand Theft Auto se od dílu Grand Theft Auto: London 1969 podivně začala objevovat čísla 69. Rockstar Games je do svých her neustále dávají a umí je také pečlivě ukrýt. Nicméně stále nám není jasné, proč se ve hře objevují právě tato čísla. Je možné, že by zde mohla být spojitost společnosti Rockstar Games s energy drinkem Rockstar 69, a proto by na něj do hry mohli dávat menší odkazy. Mimo toho se také jedná o sexuální polohu označenou jako "69". Nyní se ale podíváme na všechna dosud objevená čísla v GTA 5.

Záhada Číslo 69

cislo-69---poznavaci-znacka.jpg

Typ Neobvyklé zjevování čísel 69
Výskyt Po celém herním světě, na různých věcech, GTA 5
Chování Číslo
Existence

P O T V R Z E N Á

PRAVDĚPODOBNÁ

NEOVĚŘENÁ 

NEPRAVDĚPODOBNÁ

VYVRÁCENÁ

Všechna dosud objevená čísla 69

1. Na první číslo můžete narazit už v traileru a na oficiální fotografii ze hry. Nachází se na jednom poničeném billboardu. Popravdě se ve hře nachází spousta těchto čísel akorát na jiných objektech (budovy, kanály v Los Santos apod.).

cislo-69---billboard.jpg

2. Na poznávacích značkách většiny aut se už v trailerech ukázala schovaná čísla 69.

cislo-69---poznavaci-znacka.jpg

3. V oficiálním traileru na GTA 5 můžeme v určitém záběru (0:17 - 0:19) na golfovém hřišti vidět značku "8: Par 3 - 169 Yards".

4. Hra GTA 5 obsahuje celkem 69 hlavních dějových misí. Náhoda ?

5. Telefonní číslo na The Hands On Car Wash je 555 0169.

6. Vozidlo Hotrod ATV stojí 69,000 $.

7. Maximální munice většiny zbraní je 9969.

8. Na billboardu u parkovací garáže v Pillbox Hill je napsáno: "Parkování jen 69$ za den!".

9. Dálnice Route 68 se v beta verzi měla údajně jmenovat Route 69.

10. Značka cigaret v obchodě 24/7 připomíná číslo 69.

11. Většina vagonů má ve svých identifikačních číslech ukryto číslo 69. Od příspěvkáře Hutt2.

12. Číslem 69 je označen mód focení v mobilu. Dokonce i paměť je omezena na 96 fotek, což je převrácená 69. Od příspěvkáře Ratchet5.

mod-foceni-a-pamet.jpg

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička