GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 3
Celkově: 975540
Měsíčně: 11925
Denně: 302

Duch Jolene Cranley-Evans

20. 12. 2013
Obecné

Ve hrách Grand Theft Auto se již od počátku hráčům stávalo, že narazili na něco opravdu zvláštního. Tak zvláštního, že to přirovnali až k nevysvětlitelnému jevu. Tyto podivnosti se později rozšířily natolik, že vznikly první mýty a legendy o duchách a nevysvětlitelných jevech právě v těchto hrách. Nyní se ale za tím vším pojďme vypravit do GTA 5.

Záhada Duch Jolene Cranley-Evans

jolene-cranley-evans.jpg

Typ Duch
Výskyt Mount Gordo, východní Blaine County, GTA 5
Chování Neznámé
Existence

P O T V R Z E N Á

PRAVDĚPODOBNÁ

NEOVĚŘENÁ 

NEPRAVDĚPODOBNÁ

VYVRÁCENÁ

Popis

Jedná se o velice známou a populární záhadu. Duch Jolene Cranley Evans, také "Duch Mount Gordo", je vůbec první skutečný a ověřený duch, který byl v sériích Grand Theft Auto poprvé oficiálně potvrzen. Tento duch se objevuje na jedné skalce nedaleko Mount Gordo v rozmezí času 23:00 - 00:00. Duchem je žena s dlouhými černými vlasy a bílými šaty, jejíž tělo je lehce průsvitné. Má otevřenou pusu, bílé oči a vždy by si měla koukat jen na vás. Nekoná žádný pohyb kromě mírného pohupování v důsledku větru. Pokud se k ní dostanete moc nablízko, bude postupně více prosvítat, dokud nezmizí úplně, a následně po ní naleznete pouze krvavý nápis "Jock" (čili jméno jejího údajného milence) - tento nápis se zde nachází po celou herní dobu.

Jolene Cranley-Evans

Jolene Cranley Evans byla manželka Johna "Jocka" Cranleyho, velice slavného muže a také kandidáta na prezidenta ve hře GTA 5, který se objevil v několika pořadech a rádiích. V roce 1978 měl ambice stát se kaskadérem, ale jeho manželce Jolene se to moc nelíbilo. Při své společné túře na Mount Gordo ji Jock úmyslně strčil z útesu, přičemž Jolene zemřela. Jock svého činu litoval a tvrdil, že šlo jen o nehodu. Nakonec byl obviněn a dosazen do vazby, ale krátce poté byl propuštěn. Z tohoto důvodu dnes můžeme zahlédnout ducha Jolene na oné skalce na Mount Gordo. Celá událost je založená na skutečném příběhu z USA, kdy se dívka vydala se svým přítelem Mikem na horu Gordon, kde jím byla také zavražděna. Případ Jolene Cranley-Evans popsaly noviny Senora Beach. Článek můžete najít na adrese www.whokilledleonorajohnson.com/page15.

Video (DarkMythHunter)

Video (ZeDDy - GTA kanál)

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička