GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 9
Celkově: 977087
Měsíčně: 11667
Denně: 442

Jetpack

20. 12. 2013
Obecné

Jetpack je populární záhada ve hře GTA 5.

Záhada Jetpack

nezname.jpg

Typ Ukrytý létající prostředek
Výskyt GTA 5
Chování Létající prostředek
Existence

POTVRZENÁ

PRAVDĚPODOBNÁ

N E O V Ě Ř E N Á

NEPRAVDĚPODOBNÁ

VYVRÁCENÁ

Popis

Jetpack se v GTA 5 pomalu stává velkou legendou, protože ho ještě nikdo v tak velké hře nedokázal najít. Rockstar Games, výrobce hry, se k této záhadě prozatím stále nevyjadřuje. Existuje mnoho míst i návodů dokonce i samotných videí, kde, kdy a za jakých podmínek by se měl jetpack objevovat. Všechny tyto výdobytky jsou ale bohužel falešné, nebo se jedná o pouhé modifikace. Mezi pravděpodobná místa výskytu jetpacku by měla patřit především vojenská základna Fort Zancudo, jelikož jsme v GTA San Andreas na jetpack také poprvé narazili na vojenské základně Aree 69. Dalším místem by měla být budova IAA v centru Los Santos nebo v Grapeseed County a možná také Lesterův dům nebo planetárium v Los Santos. S jetpackem se také pojí záhadná Iluminátská mapa s mnoha symboly na vrcholu Mount Chiliadu, kde je v pravém dolním rohu mapy vyobrazena postava s jetpackem. Pokud bychom měli Iluminátskou mapu porovnat s mapou GTA 5, výskyt jetpacku by se měl nacházet někde v horách na východě státu. Protože dodnes ještě nikdo nedokázal jetpack najít, záhada zůstává stále nevyřešenou.

Kódy

V několika aktualizacích GTA 5 byly nalezeny rozšiřující kódy jetpacku. Jedná se o jeden z mála přímých důkazů na jetpack ze hry.

Prop_SPA_Jetpack CTaskJetpack TASK_JETPACK DRIVEBY_JETPACK // Setting it so you can shoot from the JETPACK just like parachute .?AUTunables@CTaskJetpack@@ ?AVCTaskMotionJetpack@@ .?AVCJetpack@@ .?AVCTaskJetpack@@ .?AVCGadgetJetpack@@ // the actual jetpack just like parachute.  TASK_JETPACK(int unk); XBL Toothpik found possible skis .data:838E1118 00000012 C .?AVCGadgetSkis@@ .rdata:820571DC 0000000D C START_SKIING .rdata:820571D4 00000007 C SKIING .rdata:820571C4 0000000E C FINISH_SKIING
Zajímavosti

1. Ve hře můžeme narazit na tento box, ve kterém je pravděpodobně odložen jetpack.

jetpack.png

Video (CVG)

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička