GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 10
Celkově: 953230
Měsíčně: 13387
Denně: 505

Kdo zabil Leonoru Johnson?

20. 12. 2013
Obecné

Podivný případ "Kdo zabil Leonoru Johnson?" je populární záhada ze hry GTA 5.

Záhada Kdo zabil Leonoru Johnson ?

nezname.jpg

Typ Neobjasněný případ brutální vraždy jedné dívky
Výskyt Internet, www.whokilledleonorajohnson.com, GTA 5
Chování Policejní případ
Existence

P O T V R Z E N Á

PRAVDĚPODOBNÁ

NEOVĚŘENÁ 

NEPRAVDĚPODOBNÁ

VYVRÁCENÁ

Popis

Případ Leonory Johnson je největším a nejzáhadnějším policejním případem v GTA 5, který nebyl doposud objasněn. Leonora Johnson se již od dětství chtěla stát populární filmovou hvězdou a celebritou. V Los Santos se její sen začal opravdu plnit (má také svojí hvězdu na chodníku slávy ve Vinewoodu). V roce 1975 však byla násilně a brutálně zavražděna. Oficiálně je uvedeno, že je její vrah neznámý. My ale víme, že to byl Peter Dreyfuss. Jak jsme na jméno tohoto vraha tak rychle přišli ? Ve hře totiž existuje možnost hledat padesát papírků, pomocí nichž zjistíme jeho jméno. Jedná se vlastně o roztrhaný dopis, který Peter Dreyfuss po svém činu poslal Davidu Richardsovi. V něm se vyzpovídal o této brutální vraždě. David ale dopis roztrhal a roztrousil po celém státě. O události Leonory Johnson můžete také zaslechnout v rádiu. O celém případu Leonory Johnson si můžete na herní webové stránce www.whokillerleonorajohnson.com přečíst spoustu zajímavých věcí. Nachází se tu také případ Jolene Cranley-Evans. Většina badatelů se také ohlíží na příjmení této zavražděné dívky. Mohla být snad příbuzná s Carlem Johnsonem ? Mezi badateli se také povídá, že by se měl ve hře údajně objevovat její duch. Mělo by se tak stávat především na místech papírků či snad po jejich celkovém sesbírání. Dodnes ale jejího ducha nikdo neviděl. 

Video (LoneGemini)

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička