GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 2
Celkově: 975540
Měsíčně: 11928
Denně: 302

Záhadné tunely

20. 12. 2013
Obecné

Záhadné tunely je název pro poměrně novou záhadu v GTA 5.

Záhada Záhadné tunely

nezname.jpg

Typ Podivná atmosféra v záhadných tunelech
Výskyt Tunely, kanalizace, Los Santos, GTA 5
Chování Strašidelné tunely
Existence

P O T V R Z E N Á

PRAVDĚPODOBNÁ

NEOVĚŘENÁ 

NEPRAVDĚPODOBNÁ

VYVRÁCENÁ

Popis

Pod téměř celým centrem Los Santos se rozprostírá síť opuštěných tunelů a kanalizací, do kterých se můžete dostat jen dvěma cestami. Badatelé tvrdí, že bychom zde mohli narazit i na něco mnohem záhadnějšího. Svá tvrzení usuzují z neznámých zvuků, hlasů, výkřiků a dokonce i ďábelského smíchu, který zde již několik hráčů zaslechlo. Některým hráčům se dokonce jejich auta při vjezdu do tunelů stala neovladatelnými. Podezření spadají především na Ratmana nebo na nějakého hlučného ducha. Mnoho badatelů tvrdí, že ony zvuky, které jsou slyšet v tunelu, údajně pochází z ulic nad nimi nebo od zbíječek a kladiv zdejších pracovníků. Může se také zdát velice zvláštní, že se v tunelech vůbec nespawnují potkani, ale na ulicích nahoře ve městě ano. Tyto městské tunely budete také využívat při loupeži na začátku hry jako únikovou cestu.

Video (InexplicableMyths)

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička