GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 4
Celkově: 975539
Měsíčně: 11929
Denně: 301

Zombie

20. 12. 2013
Obecné

Zombie je populární záhada v sérii Grand Theft Auto. Vše začalo tím, že se vynořila smyšlená legenda o zombiech v jednotlivých dílech série Grand Theft Auto. Všichni samozřejmě tomuto mýtu nevěřili a tvrdili, že se jedná o pouhý výmysl. Postupem času se ale začaly objevovat nové zvláštnosti a důkazy, a tak se začalo o zombiech v GTA San Andreas uvažovat. Samozřejmě, že zombie tak, jak je známe, ve hře neexistují. Výrobci ale do svých her vložily velice zajímavé věci, které by na ně měly odkazovat. Nyní se ale pojďme podívat na zombie v GTA 5.

Záhada Zombie

nezname.jpg

Typ Odkazy na existenci znetvořených bytostí
Výskyt GTA 5
Chování Odkazy
Existence

POTVRZENÁ

PRAVDĚPODOBNÁ

NEOVĚŘENÁ 

N E P R A V D Ě P O D O B N Á

VYVRÁCENÁ

Zombie v GTA 5

Ve hře GTA 5 se zombie tak, jak je známe, pravděpodobně nevyskytují. I přesto ale výrobci do hry vložili pár odkazů na tyto bytosti. Ve čtvrti Vinewood hned vedle kina můžete narazit na podivného člověka, který se chová a vypadá jako zombie. Říká také velice zajímavé hlášky. Jedná se o menší easter egg. V misi "Dead Man Walking" se nachází další odkazy. Jakmile se totiž Michael probudí v márnici a zaútočí na jednoho z doktorů, druhý doktor řekne: "On obživl!". Hláška doktora včetně samotného názvu mise odkazují na zombie. Ve Weazel News zase můžete zaslechnout hlášení o léku Zombrex, který se používá v herní sérii Dead Rising proti tomu, aby se lidé měnili na zombie. Ve hře GTA 5 se dokonce nachází společnost "Human Labs and Research", která se zajímá studií chemických a biologických zbraní testovaných na zvířatech a dokonce i na lidech. Budovy společnosti se nachází v San Chianski Mountain Range, Blaine County. Po vstupu na pozemek získáte čtyři hvězdičky policejní hledanosti. Se společností ve hře souvisí spousta věcí. Také ta, že někteří hráči tvrdí, že by se zde měly dokonce vytvářet zombie. Společnost je údajně jediné místo, kde bychom mohli narazit na opice. Badatelé tvrdí, že z mutace genetické informace těchto opic pravděpodobně vznikl Ratman.

Video (Dynasty)

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička