GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 3
Celkově: 975540
Měsíčně: 11925
Denně: 302

Anděl na Mount Chiliad

20. 12. 2013
Obecné

Ve hrách Grand Theft Auto se již od počátku hráčům stávalo, že narazili na něco opravdu zvláštního. Tak zvláštního, že to přirovnali až k nevysvětlitelnému jevu. Tyto podivnosti se později rozšířily natolik, že vznikly první mýty a legendy o duchách a nevysvětlitelných jevech právě v těchto hrách. Nyní se ale za tím vším pojďme vypravit do GTA San Andreas.

Záhada Anděl na Mount Chiliad

nezname.jpg

Typ Postava
Výskyt Mount Chiliad, GTA San Andreas
Chování Anděl
Existence

POTVRZENÁ

PRAVDĚPODOBNÁ

NEOVĚŘENÁ

N E P R A V D Ě P O D O B N Á

VYVRÁCENÁ

Popis

Anděl na Mount Chiliad je menší záhada ze hry GTA San Andreas. Již dávno se objevovala podivná hlášení o zpozorování žlutých a bílých světel na vrcholu Mount Chiliad. Povídalo se, že na této hoře údajně přistává UFO. Hráči tato světla obvykle zpozorovali, když byli pod horou v Angel Pine. Jakmile se ale dostavili na vrchol, tak už nic zajímavého neviděli. Později se také na vrcholu Mount Chiliad objevila podivná mračna připomínající anděla (údajně se objeví, pokud budete lítat ve večerních hodinách za pěkného počasí kolem vrcholu Mount Chiliad). Mnozí badatelé ale proti tomuto objevu protestovali a tvrdili, že se jedná pouze o fake. Někteří tato mračna doopravdy viděli, ale podle nich se jednalo jen o shodu náhod. Dále se objevil menší odkaz v názvu města Angel Pine (Andělská borovice). Dalším důkazem by měly také být podivné obrazce a sochy před kasínem Caligula's, které symbolizují anděla. Tyto důkazy můžete najít ve článku "Divné obrazce" a v zajímavostech hry GTA San Andreas. Výskyt anděla ve hře je ale velice nepravděpodobný, jelikož ho ještě nikdo neviděl a může se jednat o pouhé domněnky badatelů.

Video (ezequieldavid)

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička