GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 10
Celkově: 977089
Měsíčně: 11669
Denně: 444

Člun duchů

20. 12. 2013
Obecné

Ve hrách Grand Theft Auto se již od počátku hráčům stávalo, že narazili na něco opravdu zvláštního. Tak zvláštního, že to přirovnali až k nevysvětlitelnému jevu. Tyto podivnosti se později rozšířily natolik, že vznikly první mýty a legendy o duchách a nevysvětlitelných jevech právě v těchto hrách. Nyní se ale za tím vším pojďme vypravit do GTA San Andreas.

Záhada Člun duchů

ghost-vortex.jpg

Typ Chybný Vortex
Výskyt Pláž u Bay Side, GTA San Andreas
Chování Vortex
Existence

P O T V R Z E N Á

PRAVDĚPODOBNÁ

NEOVĚŘENÁ

NEPRAVDĚPODOBNÁ

VYVRÁCENÁ

Popis

Na místě, kde bychom to nejméně čekali, se objevuje další záhada. Jedná se o nenápadnou pláž poblíž městečka Bay Side v kraji Tierra Robada. Nebyla by ošem tak nápadná, kdyby se na ni neobjevoval podivný samojezdící člun duchů (Ghost Vortex), který nikdo neřídí.

ghost-vortex.jpg

Tento člun se nejdříve sám od sebe vlivem gravitace rozjede z pláže až na moře, kde se srazí s protější skálou. Chvíli jede podél ní, dokud se úplně nezastaví. Ještě než úplně zmizí, tak mírně klesne pod hladinu a zase se vznese, což vyvolá menší šplouchnutí na vodě. Je velice zajímavé, že i když Vortex zničíte, tak je stále vidět zpod člunu prášení nebo vodní pára (jako kdyby jel).

trat.jpg

Jediným rozumným vysvětlením by mohlo být to, že se jedná pouze o špatně naprogramovanou cestu tohoto člunu, která měla být posunuta dále na moře. Je to ale velice nepravděpodobné, jelikož člun nikdo neřídí. Kvůli tomu je tedy možné, že se jedná o dvojchybu, anebo dokonce o trojchybu, jelikož by člun mohl být pouze chybou spawnu. Mimoto se ale jedná o téměř stejné napodobení tajemných ghostcarů, které také můžeme vidět, jak bez řidiče sjíždějí z kopce. Jedná se tedy o náhodu, naschvál, anebo je to jen prachobyčejná chyba ?

Video (GTAMyths1)

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička