GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 3
Celkově: 975538
Měsíčně: 11928
Denně: 300

Duch Big Smoka

20. 12. 2013
Obecné

Ve hrách Grand Theft Auto se již od počátku hráčům stávalo, že narazili na něco opravdu zvláštního. Tak zvláštního, že to přirovnali až k nevysvětlitelnému jevu. Tyto podivnosti se později rozšířily natolik, že vznikly první mýty a legendy o duchách a nevysvětlitelných jevech právě v těchto hrách. Nyní se ale za tím vším pojďme vypravit do GTA San Andreas.

Záhada Duch Big Smoka

nezname.jpg

Typ Duch
Výskyt Crack Palace, Los Santos, GTA San Andreas
Chování Neznámé
Existence

POTVRZENÁ

PRAVDĚPODOBNÁ

NEOVĚŘENÁ

N E P R A V D Ě P O D O B N Á

VYVRÁCENÁ

Popis

Jedná se o ducha vašeho bývalého kamaráda Melvina Harrrise alias "Big Smoka" z Grove Street, kterého budete muset na konci herního příběhu zabít, jelikož se zaplete s Ballasy a zradí váš gang. Po misi "End of the Line" by se měl v Crack Palace (kde jste také Big Smoka zabili) údajně objevovat jeho duch. Již mnoho badatelů se po misi vydávalo pátrat právě sem a říkali, že zde údajně spatřili podivná světla, stíny a hlasy Big Smoka. Crack Palace je totiž samo o sobě velice podivné místo, kde často vládne strašidelná atmosféra. Některá světla zde poblikávají a někdy se i nevysvětlitelně vypnou. V horních patrách Crack Palace zase můžeme slyšet hrát Rádio Los Santos. Některá místa v Crack Palace v určité době padnou do naprosté tmy a některá zase naopak. Nicméně kvůli nedostatečnému množství důkazů se jedná o nepravděpodobnou záhadu. O duchovi Big Smoka se dozvíte více ve videu níže.

Zajímavosti

1. Už na exteriéru samotné budovy si můžeme povšimnout několika zvláštností. Připadá nám, jako-by v oknech byly nějaké postavy či stíny. 

duchove-v-oknech.jpg

2. V misi, kdy máte zabít Big Smoka, se probouráte pomocí SWAT tanku do budovy. Tato část zdi byla v PS2 verzi hry chybná, jelikož jste ji mohli rozbít těžkými zbraněmi. V PC a iOS verzi byla tato chyba odstraněna.

Video (DaviDustin)

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička