GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 12
Celkově: 977111
Měsíčně: 11670
Denně: 447

Dusot koní u Las Barrancas

20. 12. 2013
Obecné

Ve hrách Grand Theft Auto se již od počátku hráčům stávalo, že narazili na něco opravdu zvláštního. Tak zvláštního, že to přirovnali až k nevysvětlitelnému jevu. Tyto podivnosti se později rozšířily natolik, že vznikly první mýty a legendy o duchách a nevysvětlitelných jevech právě v těchto hrách. Nyní se ale za tím vším pojďme vypravit do GTA San Andreas.

Záhada Dusot koní u Las Barrancas

nezname.jpg

Typ Podivné zvuky dusotu koní
Výskyt Okolí Las Barrancas, Tierra Robada, GTA San Andreas
Chování Zvuk
Existence

POTVRZENÁ

P R A V D Ě P O D O B N Á

NEOVĚŘENÁ

NEPRAVDĚPODOBNÁ

VYVRÁCENÁ

Popis

Jedná se o velice známou záhadu, která byla částečně potvrzena i na webových stránkách výrobce Rockstar Games. Můžete si zde přečíst popisek města Las Barrancas. Píše se zde, že v roce 1842 měl jaký-si plukovník Henry Bolt pobývající ve Fort Carson zachránit se svojí 66. koňskou kavalerií město Las Barrancas před útočícími bandity. Při cestě ale bohužel zahynuli, když spadli do jaké-si hluboké díry. Traduje se, že okolo půlnoci můžeme slýchat dusot těchto koní projíždějících Las Barrancas. Již mnoho badatelů se pokusilo tento dusot objevit, ale dodnes se pátrání stále nedaří. Hluboká díra, ve které měla kavalerie údajně zahynout, je také stále neznámá (badatelé spekulují, že by se mohlo jednat o jámu s pytly v El Castillu Del Diablu). Podle všeho by se také nemuselo jednat o "díru". Okolo Las Barrancas se totiž nachází spousta strmých srázů a skal, kde mohla kavalerie zahynout. Badatelé po tomto dusotu koní a díře pátrají dodnes, ale bohužel bezvýsledně.

Zajímavost

1. Pokud si v noci při projíždění městem Las Barrancas pustíte rádio, ve kterém bude zrovna hrát písnička America - Horse With No Name, tak máte velkou šanci k objevu dusotu koní. Mnoho hráčů tuto náhodu potvrzují, ale po dusotu koní není zatím ani stopa.

Video (DarkMythHunter)

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička