GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 10
Celkově: 951700
Měsíčně: 12951
Denně: 477

Freddie Krueger

20. 12. 2013
Obecné

Freddie Krueger, v GTA San Andreas známý také jako "Vrah z Mount Chiliad", je fiktivní postava z hororové filmové série Noční můra v Elm Street.

Záhada Freddie Krueger

freddie-krueger.jpg

Typ Sériový vrah
Výskyt Mount Chiliad Cabin, GTA San Andreas
Chování Nebezpečné
Existence

POTVRZENÁ

PRAVDĚPODOBNÁ

NEOVĚŘENÁ

NEPRAVDĚPODOBNÁ

V Y V R Á C E N Á

Popis filmového Freddieho

Freddie Krueger se narodil při požáru v Elm Street se znetvořeným obličejem. Jeho matka při porodu bohužel zemřela. Když byl dospělý, pracoval na střední škole jako školník, byl ženatý a dokonce měl i dceru. Tehdy začal tento psychopatický vrah poprvé vraždit. Jeho oběti byly bohužel děti. Jednoho dne ho však policie přistihla v jeho kotelně, zatkla a dostala před soud. Freddiemu byl ale přidělen geniální obhájce, který ho dostal zpět na svobodu. Rodičům mrtvých dětí se však toto rozhodnutí nelíbilo, a proto vzali celou věc do svých rukou. Zapálili kotelnu včetně Freddieho a odešli s tím, že ho již nikdy neuvidí. Skutečná noční můra ale teprve začala.

Popis Freddieho ve hře

Záhada "Freddie Krueger" vznikla na základě jednoho velkého výmyslu. Někdo si pouze usmyslil, že by se Freddie mohl ve hře vyskytovat, když se dotyčnému ve hře stávaly podivné věci, které se Freddieho ani nemusely týkat. Výskyt tohoto sériového vraha by měl směřovat na Mount Chiliad Cabin (podivná chatka na západní straně hory ve které se svítí bez jakéhokoliv zdroje světla). V této chatce bychom na něj měli narazit v nočních hodinách. Freddie by měl být nesmrtelný a měl by nosit červeno-zelenou mikinu, černé kalhoty a černý klobouk. Jeho hlavní zbraní by měl být nůž a ostré drápy na jeho ruce. Bohužel se jedná o vyvrácenou záhadu a to i z toho důvodu, že se nachází v mnoha módech.

freddie-krueger.jpg

Zajímavosti

1. Pokud budete večer za mlhy sjíždět se Sanchezem Mount Chiliad, můžete si všimnout, že z jeho kol půjde červený až narůžovělý prach. Podle badatelů se jedná o krev Freddieho obětí.

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička