GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 11
Celkově: 951715
Měsíčně: 12959
Denně: 481

Ghost Town Figure

20. 12. 2013
Obecné

Ghost Town Figure je záhada, která byla objevena krátce po vydání hry. Mezi hráči se nejdříve začalo vyprávět o tzv. "Krvavé Mary", ale následně se tento název změnil na "Ghost Town Figure" alias "Čarodějnice". Hráči totiž tvrdili, že zahlédli tajemnou černou postavu ženského pohlaví procházející městečkem duchů Las Brujas. Jestliže se k ní až moc přiblížili, ihned zmizela. V průběhu několika posledních let hráči přestali o této "čarodějnici" z Las Brujas mluvit. Jedná se tedy o skutečnost, anebo je to už od začátku jen velký výmysl ? 

Záhada Ghost Town Figure

nezname.jpg

Typ Čarodějnice
Výskyt Las Brujas, GTA San Andreas
Chování Nebezpečné
Existence

POTVRZENÁ

PRAVDĚPODOBNÁ

NEOVĚŘENÁ

N E P R A V D Ě P O D O B N Á

VYVRÁCENÁ

Popis

Jak již bylo zmíněno, jedná se o černou postavu ženského pohlaví pojmenovanou jako "Ghost Town Figure" alias "Čarodějnice" (dříve "Krvavá Mary"), která má procházet v nočních hodinách městečkem duchů Las Brujas. Pokud byste se k této postavě dostali až příliš blízko, vzapětí by zmizela. Někteří hráči dokonce říkají, že by měla mít motorovou pilu a že by se měla spawnout krátce poté, co byste sebrali kytici na hřbitově. Podle teorie má tato postava černý skin z toho důvodu, že je pouze výsledkem špatného spawnu u vstupní brány do hřbitova. Hráči totiž tvrdí, že během hraní viděli, jak se u této brány spawnují chodci. Jedná se tedy o zapomenutý důkaz, který dokazuje, že městečko duchů Las Brujas bylo v betaverzi hry skutečně obýváno ?

Hlavní důkaz

Pokud budete poslouchat rádio v policejním Rangeru a zrovna budete v okolí městeček duchů, můžete zachytit zprávu od policisty (zřejmě odkaz na záhadu "Pouštní Ranger"), který hlásí: "Je tu nějaká bláznivá ženská v Las Brujas! Tvrdí, že je čarodějka!". Las Brujas je přece v překladu "Čarodějky". Co když je tato čarodějka skutečně onou tajemnou černou postavou ? Kromě toho můžeme také na střechách mnoha budov v městečku najít nápisy "SOS", což by mělo naznačovat volání o pomoc. V některých oknech budov můžeme dokonce spatřit obrys jaké-si ženy, která má zřejmě připomínat Ghost Town Figure. Kvůli mnoha nevydařeným pátráním a nepodloženým teoriím je existence této čarodějnice ve hře nepravděpodobná.

Zvláštní prostředí nad Las Brujas

Las Brujas je alespoň podle většiny badatelů jedno z nejpodivnějších míst v San Andreas. Na tomto místě se totiž často stávají hodně zvláštní věci (kromě rychlých změn počasí). Město je téměř ze všech stran obklopeno skalami, do kterých někdy narazí nějaké to letadlo duchů. Následně po těchto skalách sjede až dolů do města, kde exploduje a tím vás také ohrozí. Možná, že se zde čarodějnice skutečně neobjevuje, ale objevili jsme doposud úplně všechno ?

Video (DaviDustin)

Video (Torres)

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička