GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 8
Celkově: 975548
Měsíčně: 11927
Denně: 309

Had

20. 12. 2013
Obecné

Populární záhada "Had" vznikla objevem jednoho čínského badatele, který na západním pobřeží San Fierra pořídil velice zajímavou fotografii. Fotografie velkého podmořského hada ihned vyvolala poprask v badatelském světě a v důsledku ní vznikla tato nová záhada. Krátce poté se vynořily nové teorie a důkazy.

Záhada Had

had.jpg

Typ Obrovský nebezpečný podmořský plaz
Výskyt Flint County, Whetstone, poušť, GTA San Andreas
Chování Nebezpečné
Existence

POTVRZENÁ

PRAVDĚPODOBNÁ

NEOVĚŘENÁ

N E P R A V D Ě P O D O B N Á

VYVRÁCENÁ

Popis

Jedná se o velkého podmořského hada, na kterého byste měli narazit v noci u pobřeží San Fierra. Už samotnou západní pláží se mají v noci rozléhat zvláštní zvuky (rychlé vlny, šum). Je tedy výskyt hadů na této pláži pravděpodobný ? Alespoň tak by to měla dokazovat pochybná fotografie od čínského badatele.

had.jpg

Většina hráčů si o tomto obrázku myslí, že se jedná o fake. O tom již svědčí překvapivá detailnost hada a bublineku CJeje (had také vypadá, jako-by vůbec nebyl ve 3D). Testování fotky v grafických programech nás sice moc nepodpoří, ale stále je možné, že se jedná o pouhý mód. Nicméně nikdo ještě nedokázal tuto záhadu naprosto vyvrátit, nebo potvrdit. Neexistuje totiž množství důkazu, které by tuto záhadu podporovali a naopak.

Hadí farma

Nedaleko od Verdant Meadow Aircraft Graveyard se nachází tzv. "Snake farm" (Hadí farma). Už z názvu vyplývá, že se tu kdy-si pěstovali hadi, se kterými se tu, podle badatelů, dokonce mohlo i obchodovat.

hadi-farma.jpg

Mapa

snake-farm.jpg

Pokud jste si všimli, na farmě jsou postaveny čtyři klece, ve kterých byli hadi nejspíše uschováni. Klece jsou ale opravdu velké, takže si zřejmě dokážeme vyvodit přibližnou velikost hadů. Jedná se tedy o důkaz, že by nepříliš pravděpodobný had od čínského badatele mohl opravdu nějakým způsobem utéct z těchto klecí až do moře ? Je to také důsledek toho, že hadí farma v současné herní době již nevykonává svojí funkci ?

Teorie

Jestliže bylo kdysi v minulosti prchajících hadů z Hadí farmy více, mohli také utéct k městečku duchů v El Castillu Del Diablu a vyvraždit ho. Příspěvkář CCman327 si myslí podobnou teorii. Název kraje Bone County v překladu znamená "Kraj kostí" a to by mohlo zřejmě odkazovat na hady vyvražděné město duchů Las Brujas v El Castillu Del Diablu. 

Zajímavosti

1. Po pláži na západě San Fierra se procházejí lidé, z nichž někteří zčásti i ve vodě. Když jsou velké vlny, můžete vidět, jak se topí. Může zde tedy nacházet onen had své útočiště ?

2. Na Hadí farmě můžete najít nůž a BF Injection. Farma také úzce souvisí s misí "Don Peyote". Můžeme zde narazit na pár zmínek v dialogu, ba dokonce v této misi vystupuje i Serial Killer Kovboj.

Video (GTA Series Videos)

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička