GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 5
Celkově: 953248
Měsíčně: 13388
Denně: 511

Karavan na Arco Del Oeste

20. 12. 2013
Obecné

Karavan na Arco Del Oeste je pravdivá záhada způsobená chybou hry.

Záhada Karavan na Arco Del Oeste

karavan.jpg

Typ Chybný karavan
Výskyt Arco Del Oeste, Bone County, GTA San Andreas
Chování Karavan
Existence

P O T V R Z E N Á

PRAVDĚPODOBNÁ

NEOVĚŘENÁ

NEPRAVDĚPODOBNÁ

VYVRÁCENÁ

Popis

Jedná se o karavan, který má v průběhu mise "Interdiction" projíždět přes horu Arco Del Oeste. Karavan má řídit kněz (Pastor Ped) a jeho spolujezdkyní má být prostitutka. Dosud se neví, co by měl náhlý zjev karavanu na hoře naznačovat.

karavan.jpg

Kdy na něj můžeme narazit ?

Nejpravděpodobnější zpozorování je při 66. misi "Interdiction" pro Mika Torena. V misi musíte ochránit helikoptéru, která vám doveze zboží a na kterou také bude útočit několik policejních helikoptér. Jakmile helikoptéru se zbožím ochráníte, odletí nad opuštěné pouštní letiště a vysadí náklad. Než ho ale půjdete hledat, tak se porozhlédněte po okolí. Na východní straně hory by se vám měl objevit karavan s knězem a prostitutkou. Ihned se vám ale neobjeví, a proto běžte na chvíli na opačnou stranu hory a krátce poté se vraťte. Karavan by se měl objevit pouze v tomto okamžiku, ale někteří hráči říkají, že i po dokončení této mise.

Zajímavosti

1. Sama zajímavá je už kombinace tohoto páru. Proč je v karavanu právě kněz s prostitutkou ? Je to velice zajímavé, jelikož knězi musí dodržovat celibát a nemůžou si dovolit užívat si a ke všemu s prostitutkami. Je možné, že se jedná pouze o easter egg.

2. V jedné misi pro Jizzyho jste měli zabít jakou-si prostitutku s knězem, kteří jeli v limuzíně. Z tohoto důvodu se usuzuje, že je to pouze chyba hry vygenerovaná z této mise.

3. Na Arco del Oeste můžete celkem často narážet na auta různého typu (jedná se ale pouze o špatný spawn).

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička