GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 3
Celkově: 975541
Měsíčně: 11923
Denně: 302

Letadla duchů

20. 12. 2013
Obecné

Ve hrách Grand Theft Auto se již od počátku hráčům stávalo, že narazili na něco opravdu zvláštního. Tak zvláštního, že to přirovnali až k nevysvětlitelnému jevu. Tyto podivnosti se později rozšířily natolik, že vznikly první mýty a legendy o duchách a nevysvětlitelných jevech právě v těchto hrách. Nyní se ale za tím vším pojďme vypravit do GTA San Andreas.

Záhada Letadla duchů

letadla-duchu.jpg

Typ Chybná letadla
Výskyt Po celém herním světě, zejména na venkově, GTA San Andreas
Chování Letadlo
Existence

P O T V R Z E N Á

PRAVDĚPODOBNÁ

NEOVĚŘENÁ

NEPRAVDĚPODOBNÁ

VYVRÁCENÁ

Popis

Jedná se o bezpilotní letadla se špatně naprogramovanými leteckými cestami, která většinou sebevražedně bourají nedaleko vás. Můžeme na ně narazit u velice vysokých objektů, které se pletou do jejich naprogramovaných drah, což jsou např. Mount Chiliad, Arco Del Oeste, Big Ear a různé mrakodrapy. Na Mount Chiliadu nejčastěji bourá letadlo Beagle.

letadla-duchu.jpg

Městečku duchů Las Brujas se také někdy říká "Údolí smrti" a to právě kvůli těmto letadlům. Las Brujas je totiž město oblíčené vysokými skalami. Když tedy do některé této skály nabourá letadlo, tak sjede po skále směrem k městu duchů, kde jste většinou vy a následky jsou pro vás velice špatné. Na tomto místě většinou bourají Rustlery. Kromě Rustlerů a Beaglů ve hře také bourají Cropdustery a Stuntplany. Jedná se o jediná čtyři letadla, která vás můžou ve hře ohrozit. Kromě nich létá na obloze i AT-400, ale dosahují takových výšek, kde neexistuje žádný stejně vysoký objekt.

Podivné letadlo ve Fort Carson

Ve Fort Carson se na jednom malém pozemku nachází špatně odstavený a zaseklý Beagle. Toto letadlo běžně exploduje a to většinou, když projíždíte kolem. Proč je ale letadlo právě zde a kdo ho sem dokázal dopravit ? Mnoho badatelů tvrdí, že letadlo je pouze výsledkem spawn chyby a že se původně mělo místo něj spawnovat jen auto nebo motorka.

letadlo-ve-fort-carson.jpg

Zajímavosti

1. Všimli jste si, že všechna letící letadla a helikoptéry nemají řidiče ? Dosud není známé, proč je tam vývojáři nepřidali, ale zřejmě to bylo jen kvůli tomu, aby nepřekáželi a zbytečně nezpomalovali herní výkon.

2. U Verdant Meadows Aircraft Graveyard se nachází velké množství rozebraných vraků letadel Andromeda. Místo už samo o sobě připomíná sklad chátrajících letadel na Davis-Monthan Air Force Base v Tucsonu, USA.

Video (DaviDustin)

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička