GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 3
Celkově: 975539
Měsíčně: 11929
Denně: 301

Nemesis

20. 12. 2013
Obecné

Nemesis je z řecké mytologie bohyně božské odplaty. V GTA San Andreas si Nemesise představíme jako znetvořený experiment ze Zombotechu.

Záhada Nemesis

nemesis.jpg

Typ Znetvořené agresivní monstrum
Výskyt Zombotech, Downtown, San Fierro, GTA San Andreas
Chování Nebezpečné
Existence

POTVRZENÁ

PRAVDĚPODOBNÁ

NEOVĚŘENÁ

NEPRAVDĚPODOBNÁ 

V Y V R Á C E N Á

Popis

Záhada "Nemesis" vznikla na základě jednoho velkého výmyslu. Někdo si pouze usmyslil, že by se Nemesis mohl ve hře vyskytovat, když se dotyčnému ve hře stávaly podivné věci, které se Nemesise ani nemusely týkat. Nemesis by měl být uniklým a nekontrolovaným experimentem ze společnosti Zombotech se sídlem ve čtvrti Downtown, San Fierro. Společnost se zabývá zkoumáním DNA a její mutace. Označením "Nemesis" by se tedy měl nazývat projekt, který se vymknul kontrole této společnosti. Výsledkem tohoto projektu by měla být znetvořená agresivní bytost útočící po lidech. Podle badatelů bychom na ní měli narazit u jednoho z výtahů přímo v budově společnosti. Její zbraní by měla být bazuka a měla by se objevit ihned, jakmile byste se dostali na dostřel její bazuky. Bohužel se jedná o vyvrácenou záhadu a to i z toho důvodu, že se nachází v mnoha módech.

nemesis.jpg

Zajímavosti

1. Postava Nemesise se objevila již ve hře Resident Evil 3. Je tedy velice nepravděpodobné, že by byla převzata do hry GTA San Andreas.

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička