GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 6
Celkově: 975544
Měsíčně: 11924
Denně: 305

Ninja Lizard

20. 12. 2013
Obecné

Ninja Lizard, známý také jako "Lizardman", je bytost v podobě ještěra bojujícího s holýma rukama. Na tuto postavu můžeme také narazit v souvislosti s Marvelovými komiksy o Spidermanovi.

Záhada Ninja Lizard

ninja-lizard.jpg

Typ Agresivní ještěří bytost
Výskyt Blackfield College, Las Venturas, GTA San Andreas
Chování Nebezpečné
Existence

POTVRZENÁ

PRAVDĚPODOBNÁ

NEOVĚŘENÁ

NEPRAVDĚPODOBNÁ

V Y V R Á C E N Á

Popis

Záhada "Ninja Lizard" vznikla na základě jednoho velkého výmyslu. Někdo si pouze usmyslil, že by se Ninja Lizard mohl ve hře vyskytovat, když se dotyčnému ve hře stávaly podivné věci, které se Lizardmana ani nemusely týkat. Jeho výskyt by měl být v Blackfield College, Las Venturas. Jeho původ je směřován k Zombotechu a podobně jako u Nemesise by se mohlo jednat o uniklý experiment z této společnosti, která nad ním ztratila kontrolu. Ninja Lizard nenosí žádnou zbraň. K souboji využívá karate stylu. Bohužel se jedná o vyvrácenou záhadu a to i z toho důvodu, že se nachází v mnoha módech.

ninja-lizard.jpg

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička