GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 7
Celkově: 977083
Měsíčně: 11666
Denně: 447

Podivné graffiti

20. 12. 2013
Obecné

Ve hrách Grand Theft Auto se již od počátku hráčům stávalo, že narazili na něco opravdu zvláštního. Tak zvláštního, že to přirovnali až k nevysvětlitelnému jevu. Tyto podivnosti se později rozšířily natolik, že vznikly první mýty a legendy o duchách a nevysvětlitelných jevech právě v těchto hrách. Nyní se ale za tím vším pojďme vypravit do GTA San Andreas.

Záhada Podivné graffiti

graffiti.jpg

Typ Chybné nápisy
Výskyt Hřbitov, Vinewood, Los Santos, GTA San Andreas
Chování Graffiti
Existence

P O T V R Z E N Á

PRAVDĚPODOBNÁ

NEOVĚŘENÁ

NEPRAVDĚPODOBNÁ

VYVRÁCENÁ

Popis

Na hřbitově ve Vinewoodu se objevuje mnoho podivných graffit, které v určitém časovém úseku mizí. Podle většiny badatelů se jedná pouze o chybu hry, která nemá s duchy nic společného. Někteří ale tvrdí, že tyto graffiti souvisí s duchem CJovy matky, která zde byla pohřbena. Představíme si nejznámější mizející graffiti, ve kterém je obsažen nápis "Families 4 Life". Na hřbitově se tento nápis včetně ostatních graffit objevuje od 20:00 do 6:00.

graffiti.jpg

Během dne (od 6:00 do 20:00) ale na hřbitově nenajdeme žádné graffiti.

graffiti-2.jpg

Zřejmě se jedná jen o pouhou chybu hry, na kterou vývojáři zapomněli.

Video (GTAMyths1)

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička