GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 8
Celkově: 953224
Měsíčně: 13382
Denně: 507

Pouštní Ranger

20. 12. 2013
Obecné

Tato záhada vznikla v roce 2011 a objevil ji slavný badatel GTAMyths1. Na server Youtube totiž nahrál video s titulkem "Desert Ranger" (Pouštní Ranger), které dalo vzniknout této populární záhadě.

Záhada Pouštní Ranger

nezname.jpg

Typ Policejní Ranger jezdící po poušti
Výskyt Bone County, GTA San Andreas
Chování Policejní Ranger
Existence

P O T V R Z E N Á

PRAVDĚPODOBNÁ

NEOVĚŘENÁ

NEPRAVDĚPODOBNÁ

VYVRÁCENÁ

Popis

Badatelé včetně GTAMyths1 již před vznikem této legendy hlásili, že narazili na policejního Rangera s důstojníkem na velice neobvyklých místech v poušti. Sám GTAMyths1 na něj ve videu narazil na hoře Arco Del Oeste, kde je také výskyt těchto aut nejpravděpodobnější (většinou se ale jedná pouze o výsledek chybného spawnu). Další hráči tvrdí, že viděli Rangera v neobvyklých oblastech, když utekli např. před policejní hledaností (zjev tohoto auta byl v tomto případě samozřejmý), nebo při teleportaci či přeskakování cutscén. Policejní Ranger se může objevovat na hoře Arco Del Oeste, v městečku duchů Aldea Malvada, El Castillu Del Diablu, Las Brujas, Verdant Meadow Aircraft Graveyard a u Torenova ranče, kde samozřejmě projíždějí i ostatní auta. Někteří hráči také tvrdí, že policejní důstojník, který Ranger řídí, dělá neobvyklé věci od střílení až k úplnému opuštění auta.

Proč se policejní Ranger objevuje právě na těchto místech ?

1. Nejpřijatelnější vysvětlení je, že se jedná jen o policejní Ranger, který vás v poušti pronásledoval při určité policejní hledanosti. Jakmile jste ale hledanosti utekli, policejní Ranger vás pronásledovat přestal a jel dál po cestě, po které právě jel. Všechny prostředky mají ve hře naprogramované určité trasy, kterými projíždějí. Tyto trasy se nachází i na pouštních a lesních cestách. Každé auto má také za úkol se z těchto cest dostat na normální silnici a jet dál ve směru projíždějícího provozu. Badatelé tedy narazili na pouštní Ranger právě v tu chvíli, když jel k silnici.

2. GTAMyths1 na pouštní Ranger narazil na hoře Arco Del Oeste, tedy na samé cestě, kde se objevuje i karavan s knězem a prostitutkou při misi "Interdiction" (viz článek "Karavan na Arco Del Oeste"). Na této hoře se totiž nachází špatný spawn a často se stává, že se zde spawne nějaké z těchto dvou aut. Badatelům je ale zvláštní, proč se zde objevují jen tato auta a žádná jiná.

Spojitosti

1. Pokud budete poslouchat rádio v policejním Rangeru a zrovna budete v okolí městeček duchů, můžete zachytit zprávu od policisty, který hlásí: "Je tu nějaká bláznivá ženská v Las Brujas! Tvrdí, že je čarodějka!". Jedná se o odkaz na záhadu "Ghost Town Figure". Hráči si ale myslí, že onen policista je právě řidič pouštního Rangera.

Video (GTAMyths1)

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička