GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 7
Celkově: 951703
Měsíčně: 12950
Denně: 478

Příšery z jeskyně

20. 12. 2013
Obecné

Záhada "Příšera z jeskyně" byla v době svého vzniku velice populární záhadou. Tedy až do té doby, dokud nebyla naprosto vyvrácena.

Záhada Příšery z jeskyně

prisery-z-jeskyne.jpg

Typ Zmutované agresivní příšery
Výskyt Jeskyně, Fort Carson, Bone County, GTA San Andreas
Chování Nebezpečné
Existence

POTVRZENÁ

PRAVDĚPODOBNÁ

NEOVĚŘENÁ

NEPRAVDĚPODOBNÁ 

V Y V R Á C E N Á

Popis

Záhada "Příšery z jeskyně" vznikla na základě jednoho velkého výmyslu založeném na pouhém módě. Tato záhada představuje přibližně tři malé zmutované příšery podobné škorpionům, které se mají objevovat ve známé jeskyňi nedaleko Big Earu za vaším savehousem ve Fort Carson (naleznete zde také jednu policejní hvězdičku).

jeskyne.jpg

Příšery by měly být nebezpečné, měly by na vás ihned útočit a měly by také splývat s okolím. Podle mnoha teorií by se měly objevit, jakmile byste došli zhruba do poloviny tohoto tunelu. Bohužel se jedná o vyvrácenou záhadu a to i z toho důvodu, že se nachází v mnoha módech.

prisera-z-jeskyne.jpg

Zajímavosti

1. Badatelů kdysi tvrdili, že měl v určitém čase za písečné bouře přiletět obrovský létající talíř nad staré pouštní letiště Verdant Meadow Aircraft Graveyard a postupně měl vysazovat mimozemské mutanty včetně příšer z jeskyně, kteří na vás měli ihned útočit. Mutanti údajně pocházeli z Arei 69 a jednalo se o bytosti s poměrně velkým životem. Bohužel i tato "záhada" byla postupem času vyvrácena.

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička