GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 8
Celkově: 961615
Měsíčně: 12183
Denně: 439

Samara Morgan

20. 12. 2013
Obecné

Samara Morgan je fiktivní postava z hororové filmové série Kruh.

Záhada Samara Morgan

samara-morgan.jpg

Typ Sériová vražedkyně
Výskyt Studna, Montgomery, GTA San Andreas
Chování Nebezpečné
Existence

POTVRZENÁ

PRAVDĚPODOBNÁ

NEOVĚŘENÁ

NEPRAVDĚPODOBNÁ 

V Y V R Á C E N Á

Popis filmové Samary

Údajně existuje pověst o tom, jak matka shodila svojí dceru do studny, kterou uzavřela a poté sama skočila ze skály. Všechny tyto informace byly zachyceny na jednu kazetu, která se později naneštěstí dostala mezi lidi. Říkalo se, že kdo ji zhlédne, tak do sedmi dnů zemře. Neexistovala žádná možnost záchrany. Lidé však na tuto pověst nevěřili a na kazetu se i přesto dívali. O týden později je však u televize čekala opravdová noční můra. Alespoň tak to vypráví populární filmová série Kruh.

Popis Samary ve hře

Záhada "Samara Morgan" vznikla na základě jednoho velkého výmyslu. Někdo si pouze usmyslil, že by se Samara mohla ve hře vyskytovat, když se dotyčnému ve hře stávaly podivné věci, které se Samary ani nemusely týkat. Samara Morgan je ve hře GTA San Andreas velice populární mýtus, který byl dlouhou dobu považován za pravdivý. Mýtus o Samaře se zrodil po objevu velice zajímavé studny uprostřed města Montgomery, která má údajně na Samaru odkazovat. Badatelé tvrdí, že se má v určitý čas a den u této studny skutečně objevovat. Tento přesný čas ale doposud nebyl potvrzen. Samara má být velice nebezpečná a ke smrti prý stačí pouhý pohled do jejích očí. Jejím výskytem by měl být nově také CJův dům v Grove Street (související se záhadou "Duch CJovy matky"). Bohužel se jedná o vyvrácenou záhadu a to i z toho důvodu, že se nachází v mnoha módech.

samara-morgan.jpg

Zajímavosti

1. Studna v Montgomery vlastně není studna jako taková. Měl by se do ní totiž ukládat vysoce radioaktivní toxický bioodpad, což prozrazuje značka na oplocení. V této studně také můžeme najít zajímavou zeminu, na kterou můžeme narazit např. u Leatherfacových chatek. Měla by zde být také souvislost se znečištěným jezírkem v Back 'O' Beyond. Mnoho hráčů studnu označuje jen za pouhý easter egg od Rockstar Games.

biowaste.jpg

2. Poblíž studny se nachází jedna fosforeskující cihla. Nejlépe ji zahlédnete za tmy.

fosforeskujici-cihla.jpg

3. Ohledně toxické studny vzniklo mnoho teorií. Většina z nich se týká např. zmutovaného Piggsyho. Ten se totiž mohl, podle badatelů, nechat ozářit radioaktivním zářením vycházejícím ze studny.

Video (DarkMythHunter)

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička