GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 5
Celkově: 975552
Měsíčně: 11923
Denně: 306

Tajemná šestka

20. 12. 2013
Obecné

Číslo 666 je již od pradávna, podle bible, považováno za symbol ďábla. V GTA San Andreas se vyskytuje poměrně velké množství těchto čísel a dokonce jsou po čísle 69 nejčastějšími čísly v této hře. Číslo 69 už má samo o sobě jednu takovou šestku v názvu. Základ této záhady položil badatel CFox306, jakmile na svůj Youtube kanál vložil video s názvem "Myth 666" - u nás je záhada obvykle nazývána "Tajemná šestka". Nyní se ale podíváme na všechna dosud objevená čísla v GTA San Andreas.

Záhada Tajemná šestka

cislo-6.jpg

Typ Číslo 666 symbolizující ďábla
Výskyt Výskyty čísel 69, Bone County a další, GTA San Andreas
Chování Číslo
Existence

P O T V R Z E N Á

PRAVDĚPODOBNÁ

NEOVĚŘENÁ

NEPRAVDĚPODOBNÁ

VYVRÁCENÁ

Všechna dosud objevená čísla

1. V Bone Country můžeme narazit na jámu, ve které jsou údajně pytle s mrtvolami. Pokud budeme pozorně počítat, zjistíme, že je těchto pytlů dohromady šest.

sest-pytlu-s-mrtvolami.jpg

2. Nedaleko této jámy se nachází vesnička duchů Las Brujas. Vesnička obsahuje hřbitov, ve kterém je celkem šest náhrobků. Hřbitov a vesnička Las Brujas se ke všemu nachází v kraji El Castillo Del Diablo (Ďáblův hrad).

sest-hrobu.jpg

3. Na téměř každé benzínové pumpě v San Andreas můžeme narazit na šest čerpadel.

sest-pump.jpg

4. Na každém čerpadle je číslice šest.

cislo-6--2-.jpg

5. Na jednom hrobě na hřbitově v Palomino Creek je vytesaná číslice šest s křížem pod ní. Podle mnoha teoretiků by to mohl být odkaz na ďábla, který zde údajně mohl být pohřben.

cislo-6.jpg

6. V Bay Side se nachází kostel, který má celkem šest oken s anděli. Na následujícím obrázku je první třetice těchto andělů.

dalsi-tri-okna-s-andely.jpg

A nyní následuje druhá třetice.

tri-okna-s-andely.jpg

7. Číslo 6 se také obvykle objevuje na SWAT tancích. Od příspěvkáře [P]u[S]ut[U].

sestka-na-swat-tanku.jpg

Video (CFox306)

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička