GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 5
Celkově: 951726
Měsíčně: 12963
Denně: 484

Treeman

20. 12. 2013
Obecné

Treeman je označení pro poměrně známou chybu hry GTA San Andreas. Jedná se o zvláštní pohyb poražených stromů po textuře, jakmile do nich např. najedete autem.

Záhada Treeman

treeman.jpg

Typ Chybné chování stromů
Výskyt Lesy, GTA San Andreas
Chování Chybný strom
Existence

P O T V R Z E N Á

PRAVDĚPODOBNÁ

NEOVĚŘENÁ

NEPRAVDĚPODOBNÁ

VYVRÁCENÁ

Popis

Jakmile porazíte nějaký menší strom na kopci, může se stát, že se svalí dolů a při své cestě se neznámým způsobem dostane do hlavní textury. Pohyb těchto chybných stromů někdy vypadá velice zvláštně. Mohou se posouvat např. napůl ponořené do země. Badatelé si původně mysleli, že tyto chybné stromy ovládá nějaká temná síla, bytost. Tu také nazvali jako "Treeman" (v překladu: "Lesní muž"). Když si s CJejem stoupnete před tento chybně se pohybující strom, CJ upadne a ubere se mu značný kousek života.

treeman.jpg

Video (kevinchampagne1)

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička