GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 3
Celkově: 975540
Měsíčně: 11925
Denně: 302

Ulička

20. 12. 2013
Obecné

Záhada "Ulička" popisuje tajemnou uličku vedoucí k Truthově farmě, u které se nachází velký počet podivných varovných značek. Truthova farma s podivnou uličkou se nachází na území Leafy Hollow, Flint County.

Záhada Ulička

varovne-znacky.jpg

Typ Podivná ulička s varovnými značkami
Výskyt Truthova farma, Leafy Hollow, Flint County, GTA San Andreas
Chování Ulička
Existence

P O T V R Z E N Á

PRAVDĚPODOBNÁ

NEOVĚŘENÁ

NEPRAVDĚPODOBNÁ

VYVRÁCENÁ

Popis

Jakmile dorazíte k uličce vedoucí na Truthovu farmu z jižní strany, jistě si řeknete, že tady musel bydlet nějaký blázen. Ihned po příjezdu vás pohltí spousta varovných značek, na kterých je např. napsáno: "Nebezpečí, zákaz vstupu, nepovolaným osobám vstup zakázán", "Zákaz vstupu, porušovatelé budou zastřeleni a přeživší budou zastřeleni znovu", "Soukromá silnice, zákaz vstupu".  

varovne-znacky.jpg

Je poměrně zvláštní vystavovat tolik značek a i přitom je to jen ulička vedoucí na obyčejnou farmu. Pokud pojedete po této uličce, dopočtete se celkem 13 varovných značek. Velice podivná je také skutečnost, že na Truthovu farmu vede druhá ulička ze severní strany, na které nenajdete ani jednu z těchto značek. Jaký je ale účel těchto značek ? Všichni jistě víme, že Truth byl svým způsobem zvláštní člověk a konspirační teoretik často vystupující v rádiu WCTR, kde tvrdil, že se již potkal s mimozemšťany. Další důvod by mohl být ten, že si zkrátka chtěl uchránit svojí marihuanu před cizími lidmi. Marihuanu budete nakonec muset v misi "Are you going to San Fierro ?" spálit. Není divu, že můžeme u jeho farmy narazit právě na tohle. Na varovné značky můžeme popravdě narazit po celém San Andreas.

Zajímavosti

1. Pokud dorazíte na farmu v noci, jistě postřehnete, že je osvícena bílým světlem bez jakéhokoliv zdroje. Badatelé většinou poukazují na pouhé měsíční světlo, ale tím to rozhodně nebude. Další teorie o zdroji světla je více absurdnější a méně pravděpodobná. Říká se, že nad farmou poletuje neviditelný létající talíř, který toto světlo vydává. 

svetlo-nad-farmou.jpg

2. U farmy se vyskytuje zvláštní kamenný objekt. Jedná se o velkou skálu vyčnívající z rovného travnatého povrchu okolo ní. Badatelé ji často pojí s UFEM. Přesvědčíte se tak, že se na tuto skálu podíváte zeshora. Vypadá totiž, jako-by na ní přistálo UFO.

kamenny-objekt.jpg

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička