GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 3
Celkově: 975539
Měsíčně: 11929
Denně: 301

Záhada moře

20. 12. 2013
Obecné

Mýtus nazvaný jako "Záhada moře" je teoretickou záhadou založenou na jednoduché myšlence.

Záhada Záhada moře

nezname.jpg

Typ Teorie o nekonečnosti moře
Výskyt Moře, GTA San Andreas
Chování Teorie
Existence

POTVRZENÁ

PRAVDĚPODOBNÁ

N E O V Ě Ř E N Á

NEPRAVDĚPODOBNÁ

VYVRÁCENÁ

Teorie

Myšlenka celé záhady je vyjádřena v následující otázce: "Kam se dostaneme, když poletíme se stíhačkou dál do moří od ostrovů San Andreas ?". Odpověď na tuto otázku zřejmě neexistuje. Existují ale teorie, které by nám mohli pomoci rozřešit tuto záludnou otázku:

1. Nikam nedoletíme. Voda je naprogramovaná tak, aby se neustále spawnovala.

2. V mořích okolo San Andreas zřejmě funguje stejný systém jako v předchozích dílech série Grand Theft Auto. V dostatečně velké vzdálenosti od ostrovů vás hra nechá obrátit a to tak, že to ani nepoznáte a poletíte zpět k ostrovům nebo alespoň z jejich druhé strany.

3. Konec moře opravdu existuje. Na tomto dalekém konci končí textura moře a nadchází zde šedé prostředí spodního matrixu. Dokazuje to fakt, že pokud se chcete v nějakém programu teleportovat na opravdu velkou vzdálenost od ostrovů, objevíte se v šedém prostředí matrixu, přičemž hra následně zamrzne.

 

Miniaplikace

Co se děje v multiplayeru ?

Mnozí hráči tvrdí, že se v multiplayeru nachází neviditelná bariéra, za kterou se žádný hráč dál nedostane. Doba cesty je odhadována na několik minut letu jakýmkoliv směrem od ostrovů San Andreas. Tato bariéra se v multiplayeru opravdu nachází a ohraničuje celkovou plochu, na které mohou hráči hrát. Kdyby tato bariéra neexistovala, servery by se sekaly a neustále padaly.  

Příběh

Příspěvkářka Samantha nám příspívá jejím příběhem, který se jí stal při pátrání po této záhadě: "Strašně mě tato záhada zajímá, a tak jsem se vydala do San Fierra, vzala si člun a jela na západ do nekonečných moří. Vyjela jsem kolem půlnoci a má výprava končila v poledne herního času. V prvních třech hodinách se zatím nic zajímavého nedělo. Po další hodině se náhle začaly zvedat větší vlny a všude bylo najednou černo. Udělala jsem si přestávku a řekla si, že si zaplavu. Poté jsem opět nastoupila a jela dál. Po chvíli bylo denní světlo a velké vlny ustaly. Náhle jsem uviděla nepatrný obrys, a tak jsem jela blíž. Zjistila jsem, že jsem u Las Venturas na severu San Andreas. Bylo mi to ale divné, protože jsem po celou dobu jela na západ a najednou jsem byla na severu San Andreas. Při cestě jsem ale udělala jen jedinou odbočku, když jsem viděla ten nepatrný obrys ostrovů. Takhle bych se do Las Venturas stejně nemohla dostat. Mám ponětí, že mi něco muselo zmást mapku."

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička