GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 5
Celkově: 953249
Měsíčně: 13388
Denně: 509

Bigfoot

20. 12. 2013
Obecné

Bigfoot ve hře GTA Vice City je téměř neznámá záhada. Na ostrovech ve hře se totiž nachází pouze město a pláž (nikoliv les a venkov), a proto badatelé naprosto vyloučili, že by se zde mohla vyskytovat tato nebezpečná bytost. Touto úvahou se na Bigfoota postupem času zcela úplně zapomnělo a to i na důkazy, které by se ve hře i přesto mohly vyskytovat.

Záhada Bigfoot

nezname.jpg

Typ Bytost
Výskyt Neznámý, GTA Vice City
Chování Nebezpečné
Existence

POTVRZENÁ

PRAVDĚPODOBNÁ

NEOVĚŘENÁ

NEPRAVDĚPODOBNÁ

V Y V R Á C E N Á

Důkazy

Stále ale ještě existují badatelé, kteří na Bigfoota v GTA Vice City nezapomněli a od nich také přišlo několik následujících důkazů.

1. První důkaz na Bigfoota v GTA Vice City se nachází na zdi u filmového studia. Od příspěvkáře Zdenovs.

bigfoot.png

2. V příručce hry GTA Vice City můžeme v děkovací části narazit na jméno "Big Foot". Jedná se ale pouze o přezdívku jednoho zaměstnance v Rockstar Games.

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička