GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 9
Celkově: 953230
Měsíčně: 13387
Denně: 505

Duch Viktora Vance

20. 12. 2013
Obecné

Ve hrách Grand Theft Auto se již od počátku hráčům stávalo, že narazili na něco opravdu zvláštního. Tak zvláštního, že to přirovnali až k nevysvětlitelnému jevu. Tyto podivnosti se později rozšířily natolik, že vznikly první mýty a legendy o duchách a nevysvělitelných jevech právě v těchto hrách. Nyní se ale pojďme vypravit za duchem Viktora Vance do GTA Vice City.

Záhada Duch Viktora Vance

nezname.jpg

Typ Duch
Výskyt Doky, Vice Port, GTA Vice City
Chování Neznámé
Existence

POTVRZENÁ

PRAVDĚPODOBNÁ

NEOVĚŘENÁ

N E P R A V D Ě P O D O B N Á

VYVRÁCENÁ

Viktor Vance a jeho úmrtí

Viktor Vance je jedna z prvních postav, kterou ve hře uvidíte. Jedná se o bývalého vojáka a také o hlavní postavu hry GTA Vice City Stories. Ve chvíli, kdy s ním budete provádět obchod, vás přepadnou tři ozbrojení lidé od Ricarda Díaze. Na následujícím obrázku můžete vidět Viktora Vance (úplně nalevo). 

duch-viktora-vance-2.jpg

Vy jako jediní s Kenem Rosenbergem a řidičem helikoptéry policejní zásah přežijete a utečete. Sonny na vás bude poté naštvaný, jelikož peníze z obchodu, které mu měli přijít, byly zabaveny. Ke všemu bude chtít po Tommym své ztracené peníze nějakým způsobem zpět. Nakonec se mu ale budete muset postavit.

Video (GTA Series Videos)

Duch Viktora Vance

Mnozí badatelé se vydávali místo přepadu hledat a také jej v docích ve čtvrti Vice Port našli. Na místě ale údajně začali slýchat podivné zvuky a hlasy. To byly např. rychlé kroky a podle některých i hlas samotného Viktora Vance. Vzhledem k okolním chodcům byl ale nerozeznatelný. Někteří badatelé tvrdili, že bychom měli na Viktora Vance dokonce narazit i mezi normálními chodci hned po zásahu. Z těchto důvodů také vznikla tato legenda. Dodnes jsou ale badatelé s touto záhadou bezradní. 

duch-viktora-vance.jpg

Mapa

duch-viktora-vance.jpg

Zajímavosti

1. V GTA Vice City je Viktor Vance svalnatý a mluví jiným přízvukem než v GTA Vice City Stories, kde je hubený a mluví klasickým americkým přízvukem. Jediným možným vysvětlením by mohlo být, že se Viktor Vance zkrátka změnil a ohledně jeho dabingu došlo jen ke změně dabérů.

2. Není tomu dlouho a ohledně duchů různých zavražděných postav ve hře se na svět vynořila další legenda. Tentokrát se jedná o ducha Sonnyho Forelliho. Podle badatelů by se měl výskyt tohoto ducha zaměřovat na vilu na Starfish Islandu, kde byl také Sonny zavražděn. Chování ducha by mělo být nebezpečné a agresivní. Někteří dokonce tvrdí, že ve vile slyšeli podivné zvuky a viděli stíny postav. I přesto ale neexistuje žádný přesvědčivý důkaz, a proto se jedná o velice nepravděpodobnou záhadu.

Video (DarkMythHunter)

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička