GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 10
Celkově: 977091
Měsíčně: 11669
Denně: 442

Ghost Cars

20. 12. 2013
Obecné

Ghost Cars je v sérii Grand Theft Auto velice populární záhada a jedna z mála doopravdy potvrzených. Jedná se o poničená, podivná a chybná auta vyskytující-se ve hře. V GTA San Andreas se tento mýtus proslavil nejvíce a následně byl rozšířen i do dalších dílů. Nyní se ale pojďme podívat na ghostcars v GTA Vice City.

Záhada Ghostcars

ghostcar-2.jpg

Typ Opuštěná auta, auta způsobující určitou chybu
Výskyt GTA Vice City
Chování Auto
Existence

P O T V R Z E N Á

PRAVDĚPODOBNÁ

NEOVĚŘENÁ

NEPRAVDĚPODOBNÁ

VYVRÁCENÁ

Ghostcars v GTA Vice City

1. První typ ghostcarů v GTA Vice City je velice zvláštní. Narozdíl od ghostcars v GTA San Andreas se vůbec nejedná o poničená auta. Během hry se vám totiž objevují v normálním provozu a v rychlých časových intervalech za sebou (běžně, když plníte mise). Tyto ghostcary mají ohnivý potisk. 

ghostcar-2.jpg

2. Ve hře se mimo jiné také objevuje typ záhadně chybného ghostcaru, který vám nyní představí následující video.

Video (trinix777)

Zajímavosti

1. V GTA Vice City se poprvé objevilo auto (Glendale), které bylo použito na populární ghostcars v GTA San Andreas.

ghostcar.jpg

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička