GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 7
Celkově: 977083
Měsíčně: 11668
Denně: 447

Helikoptéra duchů

20. 12. 2013
Obecné

Ve hrách Grand Theft Auto se již od počátku hráčům stávalo, že narazili na něco opravdu zvláštního. Tak zvláštního, že to přirovnali až k nevysvětlitelnému jevu. Tyto podivnosti se později rozšířily natolik, že vznikly první mýty a legendy o duchách a nevysvělitelných jevech právě v těchto hrách. Nyní se ale pojďme vypravit za helikoptérou duchů do GTA Vice City.

Záhada Helikoptéra duchů

helikoptera-duchu.jpg

Typ Helikoptéra s podivnými znaky
Výskyt Ocean Beach, různá místa, GTA Vice City
Chování Helikoptéra
Existence

P O T V R ZE N Á

PRAVDĚPODOBNÁ

NEOVĚŘENÁ

NEPRAVDĚPODOBNÁ

VYVRÁCENÁ

Popis

Helikoptéra duchů je největší zvláštnost, na kterou můžete narazit ve čtvrti Ocean Beach. Badatelé tvrdí, že nad zdejší pláží často prolétává podivná helikoptéra. Nemá pevnou texturu, žádného řidiče, netočí se jí vrtule a přesto létá. Jde o nezničitelný policejní Maverick, na jehož zadní části bliká bílé či červené světlo. Poprvé ho zahlédnete někde nad pláží, následně poletí směrem k letišti, které bude různě oblétávat. Může se stát, že helikoptéra během letu zmizí (resp. respawnuje se). Jaký je ale účel této helikoptéry? V betaverzi hry nad pláží často přelétávala helikoptéra pobřežní hlídky, která byla později nahrazena právě policejní helikoptérou. Na podobné přelety helikoptér můžete narazit i na jiných místech ve hře. 

helikoptera-duchu.jpg

Video (GTAmysteries95)

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička