GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 7
Celkově: 977086
Měsíčně: 11666
Denně: 443

Leatherface

20. 12. 2013
Obecné

Leatherface je jeden z nejpopulárnějších mýtů v sérii her Grand Theft Auto. Jedná se o člověka, který skutečně existoval (Thomas Hewitt). V mládí onemocněl kožní chorobou a měl trvale znetvořený obličej. Kvůli tomu se mu také všichni v jeho dětství vysmívali. Obrat ale začal v dospělosti, kdy se začal lidem brutálně a krvavě oplácet za jejich posměšky. Z jejich obličejů si poté přišíval svůj obličej. Případ Thomase Hewitta, který se opravdu stal, dosud stále není uzavřen. V důsledku tohoto případu byl třicet let po posledním zachycení Leatherface natočen film Texas Chainsaw Massacre (Texasský masakr motorovou pilou), který popisuje výlet několika mladých lidí na koncert. Cesta je ale nezavede tam, kam by čekali. Ve hrách Grand Theft Auto se mají objevovat důkazy a odkazy na vraha vystupujícího v tomto filmu. Nyní se ale pojďme podívat na Leatherface v GTA Vice City.

Záhada Leatherface

nezname.jpg

Typ Sériový vrah
Výskyt GTA Vice City
Chování Nebezpečné
Existence

POTVRZENÁ

PRAVDĚPODOBNÁ

NEOVĚŘENÁ

N E P R A V D Ě P O D O B N Á

VYVRÁCENÁ

Důkazy

1. Ve hře GTA Vice City se má v cutscéně jedné mise poprvé objevit motorová pila. Mimoto ji také můžeme najít v krvavém apartmánu a na mnoha dalších místech ve Vice City. 

motorova-pila.jpg

2. Hned na začátku hry můžeme během cutscény postřehnout jednu zvláštnost. Během Sonnyho rozhovoru s ostatními mafiány můžeme vidět tělo na hák nabodnutého muže mezi zavěšenými masy (přesně jako ve filmu Texas Chainsaw Massacre). Jedná se tedy o skutečný čin Leatherface nebo jen o mafiánské hrátky ?

mrtve-telo.jpg

3. Na stole ve vašem savehousu v Ocean Beach leží podivná maska. Jedná se o odkaz na Jasona Voorheese, který tuto masku opravdu nosil (pokud půjdete do Malibu klubu, můžete si zde změnit oblek, jehož součástí je i tato maska). 

maska.jpg

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička