GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 12
Celkově: 977111
Měsíčně: 11670
Denně: 447

Lodě duchů

20. 12. 2013
Obecné

Ve hrách Grand Theft Auto se již od počátku hráčům stávalo, že narazili na něco opravdu zvláštního. Tak zvláštního, že to přirovnali až k nevysvětlitelnému jevu. Tyto podivnosti se později rozšířily natolik, že vznikly první mýty a legendy o duchách a nevysvělitelných jevech právě v těchto hrách. Nyní se ale pojďme vypravit za loděmi duchů do GTA Vice City.

Záhada Lodě duchů

lode-duchu.jpg

Typ Siluety lodí
Výskyt Moře, GTA Vice City
Chování Loď
Existence

P O T V R Z E N Á

PRAVDĚPODOBNÁ

NEOVĚŘENÁ

NEPRAVDĚPODOBNÁ

VYVRÁCENÁ

Popis

Záhada lodí duchů v GTA Vice City je velice populární. Jedná se o průhledné šedé siluety 2D lodí, které se pohybují ve velké vzdálenosti na moři od ostrovů. Jakmile přijdete k moři, tak je uvidíte po dobu několika sekund, přičemž poté začnou podivně mizet a znovu se objevovat. Je velice zvláštní, že se tyto siluety nepodobají žádným oficiálním lodím v GTA Vice City, a proto badatele napadla myšlenka, že by se snad mohlo jednat o návrhy lodí, které byly zamítnuty a odstraněny z dřívějších verzích hry. Některé tyto siluety se také dokonce mohou zatoulat velice blízko k ostrovům. Bohužel nám hranice moře nedovolují se k lodím dostat blíže. Ani střelba na siluety nijak nepůsobí. Někteří badatelé tvrdí, že mají nějakou spojitost s parníky Chartered Libertine Lines potopenými v mořích okolo Vice City. Spíše že by na ně měli odkazovat. Popravdě ale mají tyto siluety pouze zpestřovat hru, aby byla realističtější. 

lode-duchu.jpg

Video (DarkMythHunter)

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička