GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 6
Celkově: 975544
Měsíčně: 11924
Denně: 305

Modrá záře

20. 12. 2013
Obecné

Ve čtvrti Downtown se nachází mrakodrap, na jehož střeše svítí velice zvláštní neonová záře. Tato záře se brzy po svém objevení stala velice populární záhadou a zajímavostí ve hře GTA Vice City.

Záhada Modrá záře

modra-zare.jpg

Typ Záře
Výskyt Downtown, GTA Vice City
Chování Záře
Existence

P O T V R Z E N Á

PRAVDĚPODOBNÁ

NEOVĚŘENÁ

NEPRAVDĚPODOBNÁ

VYVRÁCENÁ

Popis

modra-zare.jpg

Ve čtvrti Downtown se tyčí vysoký mrakodrap, na jehož střeše nalezneme podivnou namodralou neonovou záři svítící do nebe. Tuto záři můžeme zahlédnout jen večer. Z větší dálky může měnit barvu. Jaký má ale tato záře vlastně účel ? Nejspíše se jedná o varování pro letadla, anebo je to jen normální reflektor. Kdyby se ale jednalo o varování pro letadla, proč tedy nejsou tato světla i na jiných mrakodrapech ? Skutečný účel světla nám tedy prozatím není známý. V našem pátrání jsme chtěli mrakodrap navštívit a podívat blíže ke světlu, ale naše helikoptéra ani žádný jiný letecký prostředek tam bohužel nedoletěl. Dostat se tam totiž můžete jen pomocí módů. Poté se ale bohužel dozvíte jen to, že střecha mrakodrapu nemá pevnou texturu a že světlo nemá žádný zdroj. Většina badatelů váhá nad významem této záře, ale nakonec se shodují na pouhém reflektoru.

Mapa

modra-zare.jpg

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička