GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 4
Celkově: 975539
Měsíčně: 11929
Denně: 301

Podmořské objekty

20. 12. 2013
Obecné

V mořích okolo Vice City můžete narazit na mnoho zajímavých věcí. Rádi bychom vám všechny tyto zajímavosti dopodrobna představili.

Záhada Podmořské objekty

potopeny-clun.jpg

Typ Zajímavé objekty na moři nebo pod ním
Výskyt Moře, GTA Vice City
Chování Podmořské objekty
Existence

P O T V R Z E N Á

PRAVDĚPODOBNÁ

NEOVĚŘENÁ

NEPRAVDĚPODOBNÁ

VYVRÁCENÁ

Mapa všech zajímavých objektů v moři

podmorske-objekty.jpg

Vraky aut: Ve vodách okolo Little Haiti se u mostu nachází shromaždiště čtyř vraků aut ležících na sobě. Co jsou ale zač ? První podezření je na možnou nehodu tří aut, která se odehrála na mostě. Auta mohla při havárce vybouchnout (to dokazuje nulová barva vraků bez kol a dveří) a spadnout do moře. Další podezření může také být na praktiky mafie. Auta jsou totiž bez kol, skel a světel. Mohlo se tedy jednat o typ atentátu na nějakou osobu.

vraky-aut.jpg

Reefer: Na sever od vraků aut se nachází další zajímavá věc. Je to potopený Reefer. Nachází se u mostu ve čtvrti Downtown, který vede na Prawn Island. Záď lodě je napůl ponořená do písku. Příčina nehody a současného stavu vraku je neznámá a dá se o ní pouze spekulovat. Je možné, že zde člun havaroval při srážce s pilířem mostu, u kterého vybouchnul (to dokazuje jeho nynější stav), a nakonec byl seslán do hlubin. Někteří badatelé se ale domnívají, že byl opuštěn a postupem času se vlivem vnějšího prostředí sám potopil ke dnu.

potopeny-clun.jpg

Chartered Libertine Lines: Ve čtvrtích Vice Port (severovýchodní část) a Vice Point (severní část) nedaleko North Point Mall můžeme narazit na dva potopené parníky, na jejichž bocích je nápis "Chartered Libertine Lines". Obě lodě jsou převracené na boku a jsou zcela poničené na trupu (nejvíce loď ve Vice Point). Příčiny havárie parníků tak blízko u ostrovů jsou prozatím neznámé (existuje zde ale spojitost mezi parníkem ve Vice Point a nedalekou ponorkou). 

Chartered Libertine Lines č.1

potopena-lod.jpg

Chartered Libertine Lines č.2

potopena-lod-2.jpg

Ponorka: Nedaleko parníku Chartered Libertine Lines č.2 se nachází potopená ponorka. Ponorka je nepoškozená a směřuje k blízkému parníku. Vzhledem k postavení ponorky si mnozí hráči myslí, že vrak hlídá, ba dokonce že kdy-si mohla onen parník napadnout (kvůli tomu je právě velice poškozen na trupu).  

ponorka.jpg

Mořská obluda & Žraloci: V roce 2008, krátce po vydání Saints Row 2, se vynořilo hlášení od hráče, který viděl něco zvláštního na moři v okolí Vice City. Tímto hlášením se zrodila nová legenda nazvaná "Mořská obluda". Mělo by se jednat o netvora podobného příšeře Lochness, který by se svým velice agresivním chováním měl útočit na hráče. Vzhledem k nedostatku důkazů, stáří hry a dosud nenalezeným interním souborům obsahujících textury oné příšery je její výskyt ve hře nepříliš pravděpodobný. Ve hře GTA Vice City se také potvrdil výskyt žraloků. Údajně jednoho takového žraloka můžete zahlédnout, pokud se postavíte směrem k moři na Starfish Islandu a nebudete hýbat s kamerou.

Video (DarkMythHunter)

Video (Gtazahady.cz)

Všechny podmořské objekty ve hře GTA Vice City naleznete v následujícím videu.

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička