GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 8
Celkově: 977104
Měsíčně: 11666
Denně: 444

Titanic

20. 12. 2013
Obecné

Titanic je menší záhada, teorie ze hry GTA Vice City.

Záhada Titanic

titanic.jpg

Typ Plakát se zajímavou lodí
Výskyt Savehouse, Ocean Beach, GTA Vice City
Chování Plakát
Existence

P O T V R Z E N Á

PRAVDĚPODOBNÁ

NEOVĚŘENÁ

NEPRAVDĚPODOBNÁ

VYVRÁCENÁ

Popis

Za touto menší záhadou se vydáme tam, kde jsme ve hře začínali. Jedná se o podivný plakát ve vašem prvním savehousu v Ocean Beach, na kterém je podle všech badatelů vyfocený Titanic. Tato velká loď ho opravdu může připomínat. Může se ale také jednat jen o fotku jednoho ze dvou potopených parníků Chartered Libertine Lines v mořích okolo Vice City. Na plakátu jsou ale napsané francouzské nápisy ("Via le Havre et Southampton" - "Přes přístav v Southamptonu"). Právě ze Southamptonu Titanic vyplouval na svou velkou cestu do New Yorku, takže pravděpodobnost podobnosti těchto lodí je opravdu velká.

titanic.jpg

Chyba

GTA Vice City (vzhledem ke stáří hry) je hra, která není zrovna tak dobře upravená a propracovaná. Kvůli tomu si totiž můžeme povšimnout chybějících objektů, jakmile se podíváme z okna stejného pokoje, ve kterém se nachází i plakát s Titanicem. Pokud se např. podíváte směrem na maják, žádný tam neuvidíte. Tyto chyby se objevují celkově u všech oken ve hře. 

nedokonalost.jpg

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička