GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 7
Celkově: 977086
Měsíčně: 11666
Denně: 443

UFO

20. 12. 2013
Obecné

UFO je v sérii her Grand Theft Auto jedna z nejpopulárnějších záhad. Skoro v každém dílu Grand Theft Auto můžeme najít spoustu důkazů a odkazů na tyto neidentifikovatelné objekty. Nicméně fenomén UFO je v sérii Grand Theft Auto stále ve vývoji a stále se po něm pátrá, a proto nám můžete s hledáním pomoci i vy! Nyní se ale pojďme podívat na UFO do GTA Vice City.

Záhada UFO

ufo.jpg

Typ Neidentifikovatelné létající objekty
Výskyt Filmové studio na Prawn Islandu, obloha, GTA Vice City
Chování Létající talíř
Existence

POTVRZENÁ

PRAVDĚPODOBNÁ

NEOVĚŘENÁ

N E P R A V D Ě P O D O B N Á

VYVRÁCENÁ

Oficiální textura UFA

V GTA Vice City se oficiálně poprvé objevil létající talíř vytvořený přímo od výrobce hry, který je umístěn na půdě filmového studia. Je tedy možné, že o UFU měli výrobci jisté myšlenky. Co když je ale využili i na obloze ? 

ufo.jpg

Konspirační teorie

Ve filmovém studiu na Prawn Islandu, které Tommy později koupí, můžeme najít několik zajímavých věcí (včetně létajícího talíře). Nachází se tu např. propracované filmové prostředí měsíční krajiny a to nás zavadí k určité myšlence. Co když ke přistání Apolla 13 s posádkou složenou z Neila Armstronga, Edvina Aldrina a Michaela Collinse v roce 1969 na Měsíci vůbec nedošlo a bylo natáčeno jen ve studiu ? Hra nás k této myšlence sama zavádí. Nicméně všichni už jistě víme, že existuje velké množství důkazů o přistání na pravém Měsíci.

mesic.jpg

Pátrání po UFU

V GTA Vice City můžete na obloze narazit na vysokorychlostní letadla, která dosahují extrémních výšek a rychlostí se rovnají letu stíhačky. Blikají a z boku vypadají, jako-by byla kulovitého tvaru. Tato letadla se objevují i v jiných dílech série Grand Theft Auto a je třeba si je neplést s opravdovým UFEM. Nicméně v GTA Vice City mnoho přímých pozorování UFA bohužel neexistuje.  

Video (DarkMythHunter)

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička