GTA - Záhady a legendy

Jdi na obsah Jdi na menu


Napište nám

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Hlavní admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 12
Celkově: 651497
Měsíčně: 15033
Denně: 542

 
 


Jak přispět webu?

Líbí se ti náš web a chtěl bys mu nějakým způsobem přispět? Pokud jsi autorem zajímavých fotografií, videí, downloadů a dalších příspěvků ohledně her našeho tématu, v nichž jsou zachycené věci na tomto webu nevídané, přispěj a pošli nám je na náš e-mail administrace@gtazahady.cz. Tvůj příspěvek bude poté zapsán do příslušného článku a ty budeš zveřejněn v tabulce příspěvkářů (zde) s danými body. Děkujeme všem příspěvkářům! 

Čím nám můžeš přispět?

Videi o nečem záhadném a zajímavém z her našeho tématu. Musíš být rovněž autorem videa. Nejlépe uděláš, když video vložíš na server Youtube a poté nám pošleš odkaz. Za zaslaná videa jiných autorů body neudělujeme.

Fotografie se záhadným a zajímavým subjektem. Posílej ve formátu JPEG/JPG.

Downloady posílej v RAR/ZIP typech souborů. Poslat můžeš téměř cokoliv, co se týká her našeho tématu (např. nové textury, mapy, auta, cleo skripty a další módy).

Ostatními věcmi jako například příběhy, teorie, návody, legendy, zajímavosti či nové informace ohledně záhad z her našeho tématu. Do přílohy svého e-mailu vkládej screeny popř. videa, abys dokázal pravdivost svých příspěvků. Příspěvky bez dostatečných důkazů na web v žádném případě nevkládáme.

Výměna ikonek

Pokud se ti líbí naše stránky, neváhej o nich povědět svým kamarádům. Tím nám rozhodně hodně přispěješ. Pokud máš také nějaké své webové stránky a chtěl bys nás podpořit, vlož následující kód naší ikonky (ke stažení zde) na svůj blog. Pokud bys chtěl uzavřít partnerství s naší webovou stránkou, napiš nám na náš e-mail administrace@gtazahady.cz, kde se domluvíme a vyměníme si ikonky. Pro přijetí webových partnerů ale máme své podmínky:

- vaše webové stránky musí mít přístupné statistiky návštěvnosti.

- vaše webové stránky musí navštěvovat minimálně 300 návštěvníků denně.

- vyžadujeme častou přítomnost na vašem e-mailu či Skype účtu.

- neuzavíráme partnerství s nově vzniklými webovými stránkami ani s těmi, jejichž celková návštěvnost nedosáhla hodnoty 100 000 návštěvníků.

- neuzavíráme partnerství s webovými stránkami s erotickým, škodlivým či gramaticky chybným obsahem. 

- neuzavíráme partnerství s neaktivními webovými stránkami. 

Naše ikonka