GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 5
Celkově: 975548
Měsíčně: 11926
Denně: 308

Napište nám

Pokud se vám líbí náš web a chtěli byste mu nějakým způsobem přispět, neváhejte o něm říci svým přátelům. Budeme také moc rádi, pokud se rozhodnete nám něco poslat. Ať už nějakou novou zajímavost z her GTA, žádost o spolupráci, stížnost nebo váš názor. K odesílání různých zpráv můžete použít právě tento článek s formulářem níže. Za všechny odeslané příspěvky děkujeme.

Co všechno nám můžete poslat?

- záhada, zajímavost, easter egg, teorie, příběh, doplňující informaceobrázekvideodownload (např. módy, textury, skiny apod.)

  • Jakákoliv výše uvedená věc z her našeho tématu. Musíte být rovněž jejím skutečným autorem. Ke svým příspěvkům přikládejte fotografie ve formátu JPG/PNG. Videa nejprve vložte na YT a zašlete pouze odkazy. Downloady posílejte v souborech formátu RAR/ZIP. Pokud se na webu nenachází, pak váš příspěvek přijmeme a vložíme do příslušného článku pod vaším jménem. Následně vás zapíšeme do tabulky příspěvkářů a dle počtu/kvality vašich příspěvků vám udělíme příslušné body.

- žádost o spolupráci

  • Webové stránky, YouTube kanály, SA-MP servery a lidé se zajímavými projekty a plány mají možnost s naším webem spolupracovat. Více informací a podmínky spolupráce se dočtete v pravidlech webu.

- žádost o pomoc

  • Pokud máte nějaký problém okolo her našeho tématu, neváhejte se nám ozvat. Rádi vám s čímkoliv pomůžeme.

- žádost o vstup do týmu Gtazahady.cz

  • Pokud byste se chtěli přidat k týmu Gtazahady.cz a souhlasíte s podmínkami přijetí uvedenými v pravidlech webu, můžete nám poslat žádost.

oznámení chyby

  • Pokud jste na webu narazili na jakoukoli chybu (v textu, designu apod.), oznamte nám ji.

feedback

  • Budeme rádi za všechny vaše názory a hodnocení našeho webu.

- doporučenínávrh

  • Jakékoli doporučení či návrhy (např. na další hry, o kterých bychom mohli psát, na vylepšení webu nebo na další články apod.)

- stížnost

  • Stížnosti na cokoliv, co se týče našeho webu. Problém se budeme snažit co nejrychleji vyřešit.

- dotaz

  • Otázky na cokoliv, co se týče našeho webu.

- ostatní

  • Další věci, o kterých jsme se výše nezmínili.
Odesílací formulář

Pokud raději komunikujete po e-mailu, své zprávy nám můžete zaslat na adresu administrace@gtazahady.cz.

Po odeslání formuláře očekávejte naši odpověď na vámi uvedeném kontaktu.

Patička