GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 3
Celkově: 975552
Měsíčně: 11922
Denně: 306

Car Spawner

20. 12. 2013

Pomocí programu Car Spawner si můžete do hry spawnout jakýkoli prostředek. Je ale také potřebné vědět, jak tento program ovládat a kde ho sehnat. Program Car Spawner si můžete stáhnout na našich webových stránkách (ZDE). Návod k jeho použití vám popíšeme v několika bodech.

Návod

1. Stáhněte si Car Spawner z naší webové stránky. Všechny soubory ve staženém RAR archivu extrahujte do složky se hrou.

2. Nyní spusťte .exe soubor a objeví se vám okno s nápisem "Trainer is not injected." (Trainer není připojen). Zapněte proto nyní hru, vraťte se zpět na plochu a stiskněte tlačítko "Inject trainer into SA" (Připojit trailer k GTA San Andreas).

car-spawner.jpg

3. Náhle by se vám měl objevit nápis "Trainer is injected!" (Trainer je připojen). Pokud jste zapli hru již dříve před spuštěním programu Car Spawner, nápis by se vám měl objevit hned.

car-spawner-2.jpg

4. Poté jen stiskněte tlačítko "Launch trainer" a dostanete se do prostředí programu.

car-spawner-3.jpg 

V seznamu se nachází všechny prostředky, na které můžete ve hře narazit. Tlačítkem "find" si daný prostředky můžete rychleji v seznamu vyhledat (pokud tedy znáte jeho název). Můžete si zde také nastavit i tlačítko pro spawnutí prostředku přímo ve hře. Pokud jste si již navolili prostředek, klikněte na tlačítko "Spawn car" a ve hře ho poté budete mít přímo před sebou. Trainer ale funguje pouze na jednu hru. To znamená, že pokud byste hru nyní vypli a opět zapli, trainer již nebude fungovat. Musíte si ho tedy zapnout znovu.

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička