GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 4
Celkově: 975539
Měsíčně: 11929
Denně: 301

CLEO 3

20. 12. 2013

Program CLEO 3 umožňuje rozhrání Cleo skriptů ve hře. Cleo skripty jsou běžné soubory módů do her. Program CLEO existuje v několika verzích, ale ta nejspolehlivější je zřejmě CLEO 3. Tu si také můžete stáhnout na našich webových stránkách (ZDE). Všechen obsah ve staženém RAR typu archivu vložte do složky se hrou. Do složky "CLEO" nyní můžete přidávat soubory s příponou .CS, což jsou právě Cleo Skripty. Celou hru si před instalací CLEO 3 raději zazálohujte. Pokud si chcete vyzkoušet funkčnost programu, stáhněte si jakýkoliv mód se soubory .CS, vložte jej do složky CLEO a zapněte hru. Nyní by se vám měla v levém dolním rohu objevit verze CLEA a počet využitých skriptů. Mód si samozřejmě vyzkoušejte přímo ve hře.

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička