GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 5
Celkově: 975552
Měsíčně: 11923
Denně: 306

Fraps

20. 12. 2013

Program Fraps slouží k zachycování screenshotů a videových souborů z jakékoli hry. Tento program také můžete využít do her našeho tématu. Můžete si ho stáhnout v plné verzi na našich webových stránkách (ZDE). Návod k jeho použití vám popíšeme v několika bodech.

Návod

1. Stáhněte si Fraps z naší webové stránky a nainstalujte ho

2. Zapněte Fraps a následně se dostanete do prostředí programu, kde máte na výběr "General" (hlavní nastavení programu, verze programu apod.), "FPS" (nastavení snímkové frekvence), "Movies" (nastavení videí) a "Screenshots" (nastavení screenshotů)

3. Pokud kliknete na "Screenshots", objeví se vám následující prostředí

fraps---screenshots.jpg

Change - Pomocí tohoto tlačítka můžete změnit adresu, na kterou se budou ukládat snímky

Disable - Resetuje klávesu, kterou budete moci pořizovat snímky

Image Format - Formát, ve kterém budou snímky ukládány (k dispozici jsou pouze BMP, JPG, PNG a TGA)

Tyto funkce stačí znát k běžnému používání programu.

4. Pokud kliknete na "Movies", objeví se vám následující prostředí

fraps---movies.jpg

Change - Pomocí tohoto tlačítka můžete změnit adresu, na kterou se budou ukládat videa

Disable - Resetuje klávesu, kterou budete moci pořizovat videa

Video Capture Settings - Určuje kvalitu videa (podle kvality se vám také bude hra při natáčení chovat)

Sound Capture Settings - Pomocí této funkce si můžete určit, zda-li se bude nahrávat zvuk ze hry. Můžete si také zvolit vstup mikrofonu

Tyto funkce stačí znát k běžnému používání programu.

5. Pokud jste se dostatečně seznámili s prostředím programu, můžete ho jít vyzkoušet přímo do hry. Nejdříve tedy zapněte Fraps a poté hru (na pořadí vůbec nezáleží). Pokud jste si neskryli čísla FPS, budou se objevovat ve vámi zvoleném rohu žlutá čísla snímkové frekvence. Pokud ve hře stisknete vámi zvolené tlačítko pro vyvolání snímku, pozadí těchto čísel bude nakrátko bílé (v době držení klávesy). Pokud ve hře stisknete tlačítko pro vyvolání videí, čísla zčervenají a budou červená až do té doby, než video původním tlačítkem neukončíte. Pokud si nastavíte správné detaily a kvalitu obrazu, můžete z Frapsu vytěžit opravdu hodně

Video (FreeCraftingTV)

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička