GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 8
Celkově: 975548
Měsíčně: 11927
Denně: 309

Instalace aut a objektů

20. 12. 2013
Vkládání aut

Vkládání aut je nejtěžší typ vkládání módů do hry. Je tedy velice nutné si o tomto typu něco povědět a popř. pokusit se nějaký prostředek vložit do hry. Obsahem staženého balíčku prostředků jsou samozřejmě soubory .TXD a .DFF. O vkládání těchto souborů jsme si již něco řekli ve článku "IMG Tool". Pokud si tedy stáhnete nějaké prostředky, nezapomeňte proto také vložit tyto soubory do hry. Jenže tím to ani zdaleka ještě není hotové. U každého balíčku je určitě přibalen soubor readme, ve kterém jsou napsané určité kódy, které musíte vložit do souborů vehicles.ide, handling.cfg, carcols.dat nebo carmods.dat. Jedná se o veškeré vlastnosti aut. U těchto kódů bude určitě napsané, do jakého souboru je máte přesně vkládat. Tam stačí pouze vyhledat správný řádek, nahradit starý kód a uložit. Poté si už jen můžete užívat nového prostředku ve hře.

Vkládání map

Pokud si budete chtít do hry vložit nějaký velký objekt (např. novou budovu, mrakodrap apod.), jistě budou ve staženém balíčku obsaženy soubory .IDE a .IPL. Tyto soubory se běžně vkládají do složky maps (GTA San Andreas/data/maps). Na tomto umístění narazíte na další složky, které jsou pojmenované podle různých částí San Andreas (SF, LA, country, vegas apod.). V každém staženém balíčku máte napsanou přesnou adresu, kam máte soubory vkládat. Po vložení daných souborů se vám ve hře budou objevovat nové budovy a modifikace.

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička