GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 7
Celkově: 961614
Měsíčně: 12183
Denně: 439

Jak létat s Dodem?

20. 12. 2013

Dodo je jediný ovladatelný letecký prostředek ve hře GTA 3. Od ostatních letadel Dodo v novějších dílech série GTA se liší především ve velikosti svých křídel, označení a také v ovládání. Ovládání letadel v GTA 3 (a zčásti i v GTA Vice City) patří mezi nejhorší a nejsložitější ovládání vůbec. Často je také jedním z nejčastějších témat mnoha diskuzí. Občas si také můžete říct, jak je vůbec možné, že vývojáři dali do hry tak složitý typ ovládání ? Pokud se ale budete držet našeho návodu, přijde vám vzapětí velice jednoduché.

Výskyt letadel Dodo

Existují celkem tři místa, kde se letadla nachází. Všechna naleznete na letišti. 

První letadlo naleznete ve třetím hangáru směrem od vjezdu na letiště.

Druhé letadlo naleznete mezi zaparkovanými vrtulníky na začátku runwaye.

Třetí letadlo naleznete v jednom ze dvou hangárů na druhé straně letiště od hlavního vjezdu.

Návod

1. Nejprve si sežeňte jedno z těchto tří letadel a najeďte na začátek runwaye.

2. Nyní současně zmáčkněte W (klávesu pro plyn) a S (klávesu pro brzdu), aby se Dodo dostalo do otáček.

3. Následně pusťte S (klávesu pro brzdu) a místo ní zmáčkněte 6 (klávesu pro klesání).

4. Letadlo se nyní rozjede. Jakmile začnou ze spod letadla létat jiskry a vy uslyšíte hluk tření letadla o dráhu, klávesu 6 pusťte, čímž se vznesete.

5. Po vzletu začněte ihned pomačkávat 6 (klávesu pro klesání), abyste udrželi vodorovnou pozici letadla. Během letu je nutné tuto klávesu stále pomačkávat.

6. Hurá! Právě jste se naučili ovládat letadlo Dodo. Nyní se můžete letět podívat např. na Ghost town, město duchů, ve kterém se natáčel trailer na hru GTA 3. Nachází se za kopci severně od Staunton Isladu v Upstate Liberty.

Co nedělat během letu ?

Jakmile se vznesete do určité výšky a vyrovnáte letadlo, zvládli jste skoro celé složité ovládání Doda. Nyní jen stačí pomačkávat 6 (klávesu pro klesání), abyste se s letadlem nevznesli do velké výšky a následkem toho by samozřejmě byl přímý pád na zem. V žádném případě tedy nepřestávejte po dlouhou dobu mačkat klávesu 6. Pokud se chcete jít podívat na nějaká tajemná místa např. na již zmíněný Ghost town, volte spíše cestu přes moře. Let přes pevninu je sice bezpečnější, protože je zde stále větší šance stihnout letadlo opustit dříve, než vybouchne (v případě letecké katastrofy), ale přes kopce na severu Liberty City byste asi nepřelétli. Zatáčení s letadlem se provádí pomačkáváním A a D (klávesy pro zatáčení). Během letu rozhodně nepoužívejte 9 (klávesu pro stoupání). Letadlo by v tomto případě prudce stouplo a následně spadlo na zem.

Video (GTA Series Videos)

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička