GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 4
Celkově: 975539
Měsíčně: 11929
Denně: 301

Jak vložit hudbu?

20. 12. 2013

Vkládání hudby do hry GTA 4 je pro mnohé hráče velký problém, který začal z hlediska špatných návodů a tutoriálů na internetu. Pokud ale budete číst náš postup, přijde vám tato věc zcela jednoduchá. Rádio, které přehrává vlastní hudbu, se jmenuje Indep-Endence FM. Návod ke vkládání vlastní hudby vám popíšeme v několika bodech.

Návod

1. Vyberte si jakékoliv své oblíbené písničky (musí být pouze ve formátu MP3, WMA, DRM a M4A) a vytvořte jejich zástupce.

2. Tyto zástupce poté vložte do složky "User music" (Dokumenty/Rockstar Games/GTA IV/User music). Hlavní soubory písniček poté raději nikam nepřesouvejte. Mohlo by totiž dojít k neplatnosti zástupců.

3. Nyní zapněte hru a zamiřte do nastavení zvuku. Zde klikněte na "Complete Scan" a písničky by se měly pomalu nahrávat do hry. Poté už jen stačí poslouchat  a užívat si rádia Indep-Endence FM.

Pozor na zástupce vytvořené v odlišný čas!

Jedná se o velice častou chybu při vkládání hudby do GTA 4, kdy si do hry nahrajete zástupce např. 5 prvních písní a další zástupce jiných písní vytvoříte v jiný čas a v jiný čas je nahrajete. Rádio vám poté víceméně písně nezahraje. Místo toho v rádiu uslyšíte pouze reklamy nebo vstupy moderátorů. Zástupce musí být vytvořeny ve stejný čas a nahrány přinejlepším také.

Další volby v nastavení zvuku

GPS Speech - Zde si můžete povolit GPS navigaci v různých prostředcích.

Output - Volba Sterea nebo Mona.

Voice Chat - Pokud někoho vezete autem a on začne mluvit, rádio se ztiší (Fade Radio Volume).

Microphone - Volba vstupu mikrofonu.

Auto Scan - Automaticky nahraje nově přidané písně ve složce.

Quick Scan - Rychlá kontrola složky.

Complete Scan - Kompletní nahrání písní do hry.

Indep-Endence FM mode - Módy přehrávání hudby:

1. Sequential - Postupné přehrávání písní podle toho, jak jste je vložili do složky s možností přetáčení tlačítky N a B.

2. Shuffle - Náhodné přehrávání písní (bez ohledu na pořadí ve složce) s možností přetáčení tlačítky N a B.

3. Radio - Náhodné přehrávání písní (bez ohledu na pořadí ve složce) doplněné vstupy moderátora rádia.

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Radio v GTA V

(Tomáš , 1. 8. 2017 14:28)

Pomôžte mi niekto. Chcel by som si vytvorit na ps3 vlastne radio ale neviem ako. Ak niekto vie nech napíše. Vopred dakujem. Na GTA V

Re: Radio v GTA V

(SI West, 22. 8. 2017 11:39)

Jde o docela běžný problém. Své vlastní rádio si v GTA 5 na PS3 bohužel udělat nemůžeš. Lidé to řeší např. tak, že si při hraní své písničky pustí na MP trojce. :D

Patička