GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 5
Celkově: 975551
Měsíčně: 11922
Denně: 308

Music Extractor

20. 12. 2013

Music Extractor je program, který vám dokáže extrahovat hudbu ze hry GTA San Andreas. Aby tento program fungoval, potřebujete samozřejmě mít onu hru. Můžete si ho stáhnout i na našich webových stránkách (ZDE). Program ze hry extrahuje písničky pouze ve formátu .OGG. Návod k jeho použití vám popíšeme v několika bodech.

Návod

1. Stáhněte si Music Extractor a spusťte ho.

2. Nyní se vám objeví následující prostředí.

stazeni-hudby-ze-hry.jpg

Game folder - Složka se hrou GTA San Andreas (bude již nastavena).

Output folder - Složka, do které se hudba stáhne.

3. Po nastavení těchto složek si můžete vyzkoušet i další funkce tohoto programu a poté už jen klikněte na "Extract!". Hudba se vám začne stahovat do vámi zvolené složky. Nyní akorát chvíli počkejte a poté již můžete poslouchat všechny písničky ze hry GTA San Andreas (pro poslouchání ve Windows Media Player doporučujeme stáhnout .OGG kodek).

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička