GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 4
Celkově: 975539
Měsíčně: 11929
Denně: 301

Spark IV

20. 12. 2013

Spark IV je program velice podobný programům Open IV a IMG Tool. Tento program si také můžete stáhnout na našich webových stránkách (ZDE). Pomocí SparkuIV (a Open IV) můžete do hry vkládat jakékoliv textury (oblečení, doplňky apod.). Návod k jeho použití vám popíšeme v několika bodech.

Návod

1. Stáhněte si Spark IV a vložte ho do složky se hrou.

2. Nyní ho spusťte a klikněte na "Browse". Měli byste se dostat do následujícího prostředí.

spark-iv.jpg

3. Tlačítko "Browse" vám automaticky vyhledá všechny .IMG soubory a soubory v nich obsažené. Po dokončení vyhledávání se vám ukáže velice rozsáhlý výpis. Program vám zkrátka vyhledá úplně vše, co ve hře okolo sebe vidíte. V každém staženém balíčku budete jistě mít i návod k instalaci určitého módu, kde také bude napsaná složka, kam máte soubory vkládat. Princip programu funguje stejně jako u IMG Toolu. Něco najdete, zazálohujete, smažete, nahrajete něco nového a uložíte. Zde se celý archiv ukládá tlačítkem "Save". Poté si už jen můžete užívat nových modifikací ve hře.

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička