GTA – Záhady a legendy

Stín

Vaše vzkazy

Anketa

Miniaplikace

Editorial

Vážení čtenáři,
   školní rok opět skončil a nastal čas volna, klidu a odpočinku. Všichni jistě na letní prázdniny plánujete spoustu výletů, táborů s kamarády a dovolenou ať už v zahraničí, nebo v Česku. Určitě neopomenete ani nějaký ten zájezd do GTAčka za záhadami nebo ostatními hráči z multiplayeru. I my máme na prázdniny připravený podobný program.
   V posledních měsících jsme na našem webu neprojevovali velkou aktivitu. Důvodem je časová krize, trvající od 1. 10. 2015, kdy jsme dočasně zastavili veškeré webové práce a údržbu. Stalo se tak kvůli nedostatku času. Období časové krize mělo oficiálně skončit 1. května. Následně bylo datum odloženo na 1. června a nedávno až na 1. srpna 2016. Termín je pouze přibližný a lze předpokládat podobné posuny max. do konce roku 2017. Po skončení období časové krize se bude pokračovat v projektu "Moderní Gtazahady.cz".
   Posledních 9 měsíců však nepovažujeme za ztracené, spíše naopak. Měli jsme velké možnosti zdokonalovat své schopnosti (co se týče organizace, teambuildingu, programování, psaní článků apod.). Všechny tyto schopnosti naplno využijeme i po skončení časové krize. Bohužel si na tento okamžik ještě chvíli počkáme.
   Všem fanouškům, členům týmu a webovým partnerům děkujeme za jejich vytrvalost a věrnost v současném složitém období. Přejeme vám hezké prázdniny!
SI West
Admin

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Xhost
Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!
Česká funsite o hře Orcs Must Die!

Statistiky

Online: 6
Celkově: 975544
Měsíčně: 11924
Denně: 305

Teleport

20. 12. 2013

Teleport je program, který vás dokáže teleportovat na jakékoliv místo ve hře GTA San Andreas. K dispozici také máte již vytvořené teleporty na určitá místa i do skrytých interiérů, do kterých se dostanete např. jednou za hru. Tento program si můžete na beta verzi 3.0 stáhnout i na našich webových stránkách (ZDE). Návod k jeho použití vám popíšeme v několika bodech.

Návod

1. Stáhněte si teleport a veškerý obsah vložte do složky se hrou.

2. Nyní spusťte sat.exe a mělo by se vám objevit následující prostředí.

teleport.jpg

Saved points - Uložené teleporty na zajímavá místa.

Options - Nastavení.

Add point - Přidá nový teleport.

Add category - Přidá kategorii teleportů.

Change - Potvrzovací tlačítko.

Reset - Resetovat.

Remove - Odebrat.

Teleport - Příkaz k teleportu na vámi zvolené místo.

3. Pokud jste se již seznámili s prostředím programu, můžete ho jít vyzkoušet přímo do hry. Spusťte tedy hru a teleport, vraťte se na plochu, označte si jakékoliv místo na mapce a klikněte na "Teleport". Vraťte se do hry a nyní již budete na vámi zvoleném místě.

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička